П’ятниця, Січень 19, 2018
Home > Новини > Збори Київської міської організації «РОЗУМНОЇ СИЛИ»: кадрові зміни та визначення перспектив

Збори Київської міської організації «РОЗУМНОЇ СИЛИ»: кадрові зміни та визначення перспектив

На зборах Київської організації політичної партії «РОЗУМНА СИЛА», що відбулася 15 серпня, були визначені подальші кроки в розвитку партії та проведені кадрові зміни.

Склав повноваження голова Київської міської організації партії Юрій Скалицький. У зв’язку з цим Київське відділення очолила Ганна Левчук, кандидатуру якої одностайно підтримали присутні на зборах партійці.

«Я вдячна однопартійцям за довіру і таку високу підтримку. Впевнена, що активно працюючи в команді з однодумцями, ми зможемо втілити у життя нашу стратегію відродження України. Крок за кроком, долаючи сумніви і перешкоди, іноді всупереч державній політиці, спираючись на здоровий глузд і розумний прагматизм, ми зможемо підняти економіку, повернути промисловість, встановити верховенство Закону. Зараз ми вибудовуємо класичну політичну партію знизу догори, щоб мати можливість брати участь у ініціативах будь-якого рівня – від місцевої громади до парламенту. А для цього, звичайно, необхідно представництво партії в усіх регіонах України, будівництво партійних організацій в районах та областях».

Кадрове рішення дозволить перебудувати партійну діяльність в столиці, зверстати нові плани роботи на 2017–2018 роки та приступити до їх реалізації за підтримки активних і думаючих киян.


 

Залишити відповідь