П’ятниця, Січень 19, 2018
Home > Регiональнi новини > «РОЗУМНА СИЛА» в Полтаві відвідала дитячий навчально-реабілітаційний центр

«РОЗУМНА СИЛА» в Полтаві відвідала дитячий навчально-реабілітаційний центр

23 серпня представники Полтавської обласної організації політичної партії «РОЗУМНА СИЛА» завітали до Полтавського навчально-реабілітаційного центру з дружнім візитом.

Малюки були дуже раді, й активісти не очікували такого теплого прийому: діти не хотіли відпускати гостей, знову кликали в гості.

На жаль, не всі вихованці могли висловити те, що відчувають: у центрі знаходяться в основному дітки з серйозними дефектами розвитку. А тому їм вкрай необхідна підтримка фахівців, педагогів, які допомагають їм розвиватися та соціально адаптуватися.

Команда «РОЗУМНОЇ СИЛИ» поспілкувалася з директором установи стосовно умов життя вихованців і їхніх потреб. Також від керівництва надійшло запрошення на найближчі заходи центру, які було з радістю прийнято.

Це не перший і далеко не останній наш візит. «РОЗУМНА СИЛА» планує допомагати цій установі, надавати підтримку маленьким вихованцям.

Дуже раді, що стільки людей відгукнулися. Ми сподіваємося на підтримку небайдужих полтавців і пропонуємо зібрати для дітей необхідні речі. Збір допомоги для вихованців навчально-реабілітаційного центру проводиться в офісі Полтавської організації партії «РОЗУМНА СИЛА» за адресою: вул. Пушкіна, 10.

Час діяти розумно! Давайте робити добрі справи разом!


 

Залишити відповідь