П’ятниця, Січень 19, 2018
Home > Новини > 5 вересня – Міжнародний день благодійності

5 вересня – Міжнародний день благодійності

Цей день встановлено за рішенням Генеральної Асамблеї ООН у грудні 2012 року з метою привернення уваги громадськості до діяльності організацій і окремих осіб у шляхетній справі благодійної діяльності. Дата приурочена до річниці смерті лауреата Нобелівської премії миру Матері Терези.

Благодійність – це діяльність, під час якої ресурси добровільно і безоплатно розподіляються їхніми власниками для сприяння нужденним людям, вирішення суспільних проблем, удосконалення умов суспільного життя. Активна благодійність – ознака цивілізованості та високого рівня культурного, соціального та економічного розвитку як суспільства в цілому, так і окремих держав, компаній та особистостей.

Благодійність, як і волонтерство та філантропія, згуртовує людей і сприяє створенню більш стійкого суспільства. Благодійність доповнює діяльність держави в сфері охорони здоров’я, освіти, житлового будівництва і захисту населення, сприяє розвитку культури, науки, спорту та забезпечує охорону природи. І це далеко не весь список справ, у яких проявляє себе благодійна діяльність.

Директор Благодійного фонду «РОЗУМНА СИЛА» Ганна Левчук вітає всіх небайдужих людей з цією датою: «Сьогодні вся світова спільнота відзначає день доброти й милосердя. Ми вітаємо з Міжнародним днем благодійності усіх причетних до цього свята. Нехай чуйних людей на Землі буде все більше, адже саме завдяки їм величезна кількість нужденних отримують надію, їхнє життя стає кращим та набуває нових барв. Висловлюємо вдячність всім меценатам за вагомий внесок у справу добра та милосердя – допомогу людям, для яких підтримка сьогодні є життєво необхідною, за участь в їхніх долях, за радість, яку ви даруєте їм, допомагаючи знайти надію на щастя. Щиро дякуємо вам за здатність співчувати, вміння і бажання підтримати тих, хто цього потребує».


 

Залишити відповідь