Неділя, Лютий 18, 2018
Home > Дослідження > Еміграція з України: міф чи тенденція?

Еміграція з України: міф чи тенденція?

З кожним днем ​​життя в Україні стає все складніше і важче. Десь вдається знаходити нагоди для радості, а десь економічна депресія змушує людей шукати кращі місця для життя, зриватися з нажитих місць у пошуках кращого життя. Демографи б’ють на сполох українці все частіше залишають Україну і все більше наших громадян замислюються про зміну громадянства або пошук кращого життя в близькому та далекому зарубіжжі.

 

Лідери партії «РОЗУМНА СИЛА», працюючи над Програмою партії, закладають механізми, які дозволять українцям відчувати захист і турботу з боку влади та держави. Щоб не потрібно було замислюватися про еміграцію з України. Щоб все одно хотілося повернутися в рідні місця і жити тут, виховуючи дітей і внуків. Щоб рівень доходів і наявність гідних робочих місць були пріоритетними складовими якості життя в нашій рідній країні.

Впевнені, Україна буде найбезпечнішим місцем для гідної праці, створення сімей та виховання підростаючих поколінь. Для цього ми проводимо різнобічні дослідження, і це опитування – один з елементів вивчення глибини проблеми.

Візьміть участь в анонімному опитуванні громадської думки, щоб ми знали відповідь на питання «Еміграція з України: тенденція чи все-таки міф?»

Дякуємо за ваші відповіді.

 

Якщо нижче ви не бачите анкету, відключіть програму, що блокує рекламу, або перейдіть до анкети за прямим посиланням.

 


 

Залишити відповідь