Неділя, Січень 21, 2018
Home > Новини > Запрошуємо до участі в круглому столі «Освітня реформа: інновація чи деградація?»

Запрошуємо до участі в круглому столі «Освітня реформа: інновація чи деградація?»

28 вересня, за ініціативи політичної партії «РОЗУМНА СИЛА», відбудеться круглий стіл, який присвячений аналізу новоприйнятої освітньої реформи та відповідності освітнього процесу вимогам сьогодення.

У рамках заходу планується у форматі дискусій проаналізувати переваги та недоліки реформи освіти в Україні, розглянути її позитивні сторони та проблеми її втілення у життя.

«Питання надання якісної сучасної освіти українцям залишається невирішеним. Затверджений депутатами закон про реформу освіти не можна назвати ані глибоким, ані продуманим, ані інноваційним. Більш того, він сповнений протиріч і сумнівних тверджень, а деякі його пункти взагалі спрямовані в минуле, а не в майбутнє. Виклики ХХІ століття вимагають відповідно підготовлених фахівців як у традиційних, так і в нових галузях, нової якості знань. Неосвічене покоління – це фактично втрачене покоління», – наголошує Олександр Соловйов, лідер політичної партії «РОЗУМНА СИЛА».

Участь у дискусії візьмуть близько 20 експертів – науковців, викладачів вищої школи, представників громадськості.

Дата та час проведення круглого столу: 28 вересня, 14:00.

Місце проведення: м. Київ, готель «Київ», вул. Грушевського, 26/1, 2-й поверх.

Інформаційним спонсором заходу є інтернет-видання «The Економіст».

Запрошуємо представників ЗМІ та всіх небайдужих взяти участь у дискусії, оскільки на сьогодні освітня реформа – одна з найбільш обговорюваних тем у суспільстві!

Реєстрація за адресою: r.media.sila@gmail.com


 

Залишити відповідь