П’ятниця, Січень 19, 2018
Home > Новини > Лідер партії «РОЗУМНА СИЛА» Олександр Соловйов вітає зі святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Лідер партії «РОЗУМНА СИЛА» Олександр Соловйов вітає зі святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Шановні українці!

Вітаю вас із великим християнським святом – Покровою Пресвятої Богородиці, яке упродовж століть святкують на нашій землі.

Від усього серця вітаю і всіх військовослужбовців, ветеранів з Днем захисника України.

Сьогодні країна вшановує тих, хто служив і служить Україні. Всіх тих, хто був і залишається відданим своїй країні, хто захищає безпеку кожного громадянина нашої країни і безпеку держави.

Ми з вами живемо в найскладніший для нашої держави історичний період, коли ті цінності, яким ми завжди були вірними, намагаються жорстоко зруйнувати і навіть поставити під сумнів християнські принципи, основою яких є співчуття і людяність.

Події останніх років змушують наше суспільство і кожного громадянина проходити справжню перевірку на міцність і переживати довготривалу світоглядну і моральну кризу.

Але, водночас, ми перебуваємо в унікальному періоді для держави і для кожного з нас, тому що знаходимося біля витоків формування нової України. З новим смислом і новим значенням такого поняття як служіння своїй країні.

Всі випробування, які ми пережили, показали, що в нашій країні не забуте слово «Патріот».

Для мене в ньому закладено багато значень. Це праця на межі своїх можливостей, це сміливість, в якій немає страху за себе, і це віра – в те, що немає нічого важливішого, ніж істина і справедливість.

Безмежно горджуся вами, шановні захисники Вітчизни!

На ваших плечах щоденна нелегка служба і, що найважливіше, Ви – приклад для майбутніх поколінь громадян нашої країни.

Бажаю Вам миру, здоров’я і добробуту.

Залишити відповідь