П’ятниця, Січень 19, 2018
Home > Новини > Олександр Соловйов: Як витягнути Україну з бідності

Олександр Соловйов: Як витягнути Україну з бідності

Україна залишається однією з найбідніших країн в Європі, посівши друге місце в списку найбідніших європейських країн, і тільки Молдова «випереджає» нас в цьому сумнівному рейтингу.

Багато експертів висловлюють побоювання, що в 20182019 роках ми можемо навіть «потіснити»  Молдову, адже на ці два роки в Україні плануються головні виплати за взятими раніше міжнародними кредитами.

Уряд намагається виплутатися з цієї непростої економічної ситуації за рахунок запланованої на 2018 рік великої приватизації державних підприємств. Згідно з новим законопроектом держава має намір отримати 22,5 млрд грн прибутку від продажу своїх підприємств у наступному році. Однак говорити про такі цифри надто передчасно, враховуючи низькі показники доходів від приватизації минулих років. Якщо ж гроші не будуть отримані, в бюджеті утвориться істотна діра, яку потрібно буде чимось перекривати, а це вельми складно зробити в сучасних українських економічних реаліях.

Обсяг внутрішнього та зовнішнього боргів України вже перевищує 80% ВВП. Щорічно нашій країні доводиться виплачувати більше 5% від ВВП тільки для того, щоб погасити відсотки за заборгованостями, а протягом наступних двох років фінансове навантаження тільки зросте.

«Кредитний зашморг, який все сильніше затягається на Україні, загрожує нам великими проблемами. Навіть зараз, за досить прийнятних внутрішніх і зовнішніх умов, українська економіка показує дуже низькі рівні зростання лише близько 2%. Зростання кредитних виплат і прогнозований провал приватизації можуть спричинити потужну стагнацію і навіть деградацію нашої економіки», заявив Олександр Соловйов, голова політичної партії« РОЗУМНА СИЛА ».

Постійне зростання цін на продукти харчування, паливо, комунальні послуги призвело до того, що більшість наших громадян змушені щодня вирішувати питання власного виживання. Державний, політичний тиск на бізнес, систематичне рейдерство тільки погіршують ситуацію, вбиваючи промисловість, змушуючи закриватися стратегічні підприємства. Влада повинна, нарешті, шукати нові шляхи оздоровлення країни. Необхідно розвивати економіку, створювати робочі місця, покращувати, наскільки це можливо, бізнес-клімат. Якщо українська влада не припинить свою нинішню злочинну політику проведення безглуздих «горе-реформ», що вбивають потенціал держави, ми остаточно зануримося в злидні.

Партія «РОЗУМНА СИЛА» вкотре наполягає на тому, що українській владі необхідно переглянути її принципи економічної політики, зокрема і в роботі з МВФ. Не кредити, а інвестиції повинні приходити в нашу країну. Також потрібно провести переговори з реструктуризації виплат за вже існуючими боргами, мінімізувати і максимально розтягнути виплати для того, щоб наша економіка могла нарешті наростити темпи економічного зростання. Гроші України повинні залишатися всередині країни та працювати на її благо, а не уходити до інших країн та організацій.


 

Залишити відповідь