П’ятниця, Січень 19, 2018
Home > Новини > Ветерани МВС мають бути почуті

Ветерани МВС мають бути почуті

5 грудня, коли вся країна уважно стежила за ефектною втечею Саакашвілі від правоохоронців, протести пенсіонерів-ветеранів МВС пройшли практично непоміченими.

По всій Україні пенсіонери-силовики вийшли на масштабні акції протесту. Люди знову вимагають справедливого перерахунку своїх пенсій.

Після прийняття 23 грудня 2015 Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей» кожному пенсіонеру правоохоронних органів було надано право на перерахунок пенсії з 01.01.2016 у зв’язку зі зміною розміру грошового забезпечення.

Проте минуло майже два роки після набуття чинності вищезгаданих законів і постанов КМУ, а перерахунок пенсій досі не відбувся. Становище людей ускладнюється ще й зростанням комунальних тарифів, які доводять тисячі сімей до жебрацького існування.

«Два роки не виконується закон. Люди чують лише обіцянки, це аморально, це принижує ветеранів, які довгі роки охороняли порядок в країні та нашу безпеку. І зараз вони змушені боротися за свої права на мітингах, адже у відповідь на всі судові позови та звернення до Президента й Кабінету Міністрів України вони отримували лише формальні відписки», – прокоментував ситуацію Григорій Мамка, радник Голови партії «РОЗУМНА СИЛА», заслужений юрист України .

Команда політичної партії «РОЗУМНА СИЛА» підтримує вимоги мітингувальників: ці люди залишилися сьогодні з мінімальними пенсіями в півтори тисячі гривень. На ці кошти виживати неможливо, не кажучи вже про те, щоб утримувати свої сім’ї.

Протягом останніх двох років пенсіонери МВС вже не вперше виходять на акції протесту з єдиною метою: привернути увагу центральної влади до своєї проблеми і змусити виконувати закони, які влада сама ж приймає. Пенсіонери-правоохоронці повинні бути почуті. В іншому випадку соціальне невдоволення призведе до більш радикальних дій.


 

Залишити відповідь