Неділя, Січень 21, 2018
Home > Новини > Благодійний фонд «РОЗУМНА СИЛА» подарував дітям новорічне свято

Благодійний фонд «РОЗУМНА СИЛА» подарував дітям новорічне свято

Напередодні новорічних свят, з нагоди Дня Святого Миколая Благодійний фонд «РОЗУМНА СИЛА» влаштував для дітей справжнє казкове дійство.

18 грудня в Театрі юного глядача на Липках відбулося новорічне свято, яке відвідали близько 450 дітей з багатодітних і малозабезпечених дітей, вихованців інтернатів, дітей-інвалідів. На свято завітали також маленькі учнi «кадетського корпусу» державного лiцею-iнтернату номер 23.

Організатори намагалися зробити все можливе, щоб захід вийшов по-новорічному казковим та незабутнім. Їм вдалося: це можна з упевненістю сказати, спостерігаючи за маленькими учасниками свята.

Розважальна програма починалася ще на вході в театр, де юних глядачів зустрічали герої улюблених мультфільмів. Мультяшні персонажі одразу зацікавили та залучили до ігор і танців абсолютно всіх діток, не зважаючи на те, що дехто з них має порушення інтелектуального та фізичного розвитку. Зокрема, діти із синдромом Дауна разом із своїми однолітками завзято брали участь у конкурсах. Було приємно спостерігати їхні емоції та радість, адже таким дітям дуже важливо спілкуватися.

Веселі запальні конкурси, естафета для малюків, інтелектуальні вікторини для дітей старшого віку. У конкурсах не було таких, хто програв: всі діти отримали подарунки, а головне – гарний настрій. Смішні аніматори та ляльки-велетні перетворили захід у справжнє казкове дійство.

Після розважальних заходів настала черга вистави «Поради Святого Миколая». Активісти «РОЗУМНОЇ СИЛИ», влаштовуючи свято для своїх подопічних, намагалися вкласти і просвітницький зміст. Отже ця вистава розповідає, що подарунки – це заохочення до добрих справ. Цієї мудрістю Святий Миколай ділився з героями казки та з маленькими глядачами.

Яскравим завершенням свята стало шоу повітряних куль та вручення солодких подарунків від Благодійного фонду.

 «Передсвяткові дні – це завжди радісні очікування, передчуття того, що всі мрії обов’язково здійсняться. І ми раді допомогати нашим дітям якомога довше вірити в казку, в різдвяні дива. Тому наш Благодійний фонд влаштував цей святковий захід. Діти раділи, сміялись, танцювали, грались – це означає, що нам вдалося подарувати дітям незабутні враження та занурити дітей в казкову атмосферу зимових свят», – прокоментувала захід Ганна Левчук, Директор Благодійного фонду «РОЗУМНА СИЛА».

Вона повідомила, що до новорічних свят приурочений також дитячий футбольний турнір, що відбудеться 23 грудня у Львові. А на наступний рік Благодійний фонд підготував якісну багаторівневу програму підтримки дітей у різних містах України. Благодійний фонд «РОЗУМНА СИЛА» в рамках проекту «Щасливе дитинство» сприяє розвитку творчого потенціалу дітей, дарує яскраві емоції та враження дітям, які потребують цього найбільше.


 

Залишити відповідь