Субота, Березень 24, 2018
Home > Новини > Ганна Левчук: Нове покоління українців не повинно втрачати інтерес до власної культури

Ганна Левчук: Нове покоління українців не повинно втрачати інтерес до власної культури

Сьогодні в Кропивницькому політична партія «РОЗУМНА СИЛА» спільно з громадським об’єднанням «Духовний центр Кіровоградщини» провела круглий стіл на тему: «Духовна спадщина нашого регіону у формуванні молодого покоління».

Учасниками круглого столу виступили понад 20 експертів, науковців, викладачів середньої та вищої школи, психологів, працівників культури, представників громадськості, журналістів інформаційних агентств, провідних ЗМІ і телеканалів.

У рамках роботи круглого столу у форматі дискусій зокрема були обговорені та проаналізовані освітні аспекти патріотичного, громадянського, духовно-морального та естетичного виховання нового покоління.

Ганна Левчук, заступник Голови політичної партії «РОЗУМНА СИЛА» відзначила, що сьогодні тема духовної спадщини у вихованні дітей і молоді відійшла на другий план, однак не можна дозволити юним українцям втратити зв’язок із власною культурою, адже вони – майбутнє нашої країни.

Вона підкреслила, що нашому народу вдалося відстояти свій суверенітет і незалежність багато в чому саме тому, що українці дбайливо ставляться до власної історії, традицій та культури. І сьогодні, в епоху інформаційних технологій, найважливішим завданням, що стоїть перед нами, є виховання любові до рідної культури, до історії свого народу, до яскравих, видатних особистостей, якими багатий український народ.

 Ми повинні виховувати наших дітей з упевненістю в тому, що історію країни створюють звичайні люди, і вони ж – носії цієї історії та народної духовності.


 

Залишити відповідь