П’ятниця, Червень 22, 2018
Home > Новини > Головна умова децентралізації: громади – дбайливим господарям

Головна умова децентралізації: громади – дбайливим господарям

16 травня у Сєвєродонецьку на Луганщині відбувся Перший регіональний форум місцевого лідерства «Змінимо Україну разом» за ініціативи Асоціації органів місцевого самоврядування Луганської області.

 

Мета форуму – сприяння розвитку місцевого самоврядування, інформування про діючі програми та можливості залучення ресурсів у розвиток громад. 

Участь у заході взяли представники від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РОЗУМНА СИЛА». На форумі інтереси Партії представляв Голова Луганської обласної організації «РОЗУМНОЇ СИЛИ» Олександр Ольшанський.

«РОЗУМНА СИЛА» підтримує ініціативу підвищення ефективності місцевого самоврядування. Адже Україні потрібна децентралізація. Головним суб’єктом муніципальної влади має бути місцева спільнота, самі мешканці.

Олександр Ольшанський зазначив, що реформа децентралізації вимагає розширення адміністративних повноважень на місцевому рівні, а також значної зміни політичної і адміністративної культури новообраних чиновників та державних службовців. І такі заходи покликані навчити місцевих управлінців сучасному господарюванню, адже це є першочерговим інструментом децентралізації.


 

Автор публікації

Коментарі: 1Публікації: 144Реєстрація: 18-06-2017

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю