Четвер, Травень 24, 2018
Home > Особлива думка > «Коні бігають по колу», або Навіщо Україні вкотре вибирати курс на НАТО?

«Коні бігають по колу», або Навіщо Україні вкотре вибирати курс на НАТО?

Олександр Соловйов, лідер політичної партії «РОЗУМНА СИЛА» у своєму блозі коментує чергове прагнення нинішньої української влади привести нашу країну в НАТО.

 

«Сучасна Україна чимось, на превеликий жаль, нагадує сліпого, загнаного коня, якого примушують до нескінченного ходіння по колу, – зазначає Олександр Соловйов. – Минулого тижня Верховна Рада нібито законодавчо закріпила курс на вступ в НАТО. «За» проголосували 276 народних депутатів. Чому цей законопроект піарив спікер Андрій Парубій, і навіщо він це робив, стало зрозуміло з 12 червня, коли Парубій розпочав свій візит до США».

Бажання цієї людини «прогнутися» перед Вашингтоном досить очевидне. Але залишимо йому самому питання вирішення особистих психологічних проблем. Звернемо увагу на інші принципові питання.

Перше. Закон, який прийнятий парламентом і активно розрекламований Парубієм, був не потрібний. Це політична декларація, порожня за змістом. Справа в тому, що 20 грудня 2014 року президент Порошенко вже підписав закон «Про внесення змін до закону «Про основи внутрішньої і зовнішньої політики», де в абзаці №8 записали: «поглиблення співпраці з Організацією Північноатлантичного договору з метою досягнення критеріїв, необхідних для членства в цій організації».

Так навіщо треба було знову приймати вже прийняте? Щоб надлояльно показати Парубія у Вашингтоні?

Друге питання. 9 червня президент Порошенко пообіцяв підписати «закон Парубія». І тут якась дивна конкуренція за курс на членство в НАТО вже між Порошенком і «Народним фронтом», куди входить Парубій. Вони конкурують, хто сильніше перед Вашингтоном «прогнеться»?

І найголовніше питання. А народ щодо курсу до НАТО запитали? Запропонували українцям зробити свідомий, юридично правильний вибір зовнішньополітичного статусу нашої власної країни? А адже ще 2 лютого цього року президент Порошенко заявив, що обов’язково проведе референдум щодо вступу України до НАТО. І де результат?

Гучними словами про НАТО влада вкотре відволікає громадську думку від того, що звалилися економіка та банківська система, девальвувала гривня і немає кінця конфлікту на сході України.


 

Автор публікації

Офлайн 16 години

Розумна сила

Коментарі: 1Публікації: 138Реєстрація: 18-06-2017

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю