Середа, Жовтень 24, 2018
Home > Регiональнi новини > «РОЗУМНА СИЛА» вклоняється пам’яті загиблих у Великій Вітчизняній війні

«РОЗУМНА СИЛА» вклоняється пам’яті загиблих у Великій Вітчизняній війні

У місті Сєвєродонецьку, що на Луганщині, з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни активісти «РОЗУМНОЇ СИЛИ» урочисто поклали квіти до пам’ятника воїнам-переможцям у Великій Вітчизняній війні.

 

Партія «РОЗУМНА СИЛА» разом з усім українським народом шанує світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалася 22 червня 1941 року в кожну українську родину, пройшла через кожне серце, кожну долю. 

«Наш священний обов’язок навіки зберегти пам’ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Життєписи цих людей – уроки справжньої мужності та патріотизму для сучасників, – зазначає Олександр Ольшанський, голова Луганської обласної організації політичної партії «РОЗУМНА СИЛА». – Сьогодні, страждаючи від кривавої військової агресії на сході країни, Сєвєродонецьк особливо гостро усвідомлює ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і дочки українського народу знову, зі зброєю в руках захищають наші кордони».

Наші діти мають жити в мирній країні!

Вічна пам’ять загиблим. Честь і слава живим героям!


 

Автор публікації

Офлайн 7 днів

Розумна сила

Коментарі: 1Публікації: 167Реєстрація: 18-06-2017

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю