Понеділок, Травень 21, 2018
Home > Новини > Дитячий фестиваль спорту від «РОЗУМНОЇ СИЛИ»

Дитячий фестиваль спорту від «РОЗУМНОЇ СИЛИ»

24 червня за ініціативи Благодійного фонду «РОЗУМНА СИЛА» на стадіоні Олімп у Києві відбулося дитяче спортивне свято «Спорт – дітям».

 

Фестиваль, що приурочений до Міжнародного олімпійського дня, був організований та проведений Благодійним фондом «РОЗУМНА СИЛА» в рамках підтримки дитячого спорту в Україні.

Діти показали справжній спортивний азарт, завзято долучаючись до змагань. Батьки також активно брали участь у спортивних конкурсах та різноманітних інтерактивних іграх.

Учасники свята випробували себе у безлічі спортивних заходів: перетягуванні канату, веселих естафетах, командних іграх та змаганнях. А веселі аніматори допомогли створити справжню атмосферу справжнього дитячого свята – з безліччю позитивних емоцій та посмішок.

Після змагань всі діти отримали подарунки від «РОЗУМНОЇ СИЛИ» – розвиваючі ігрові набори.

«Що може бути радісніше, добріше та більш щире ніж дитячий сміх, яким був сьогодні наповнений стадіон, – прокоментувала захід Анна Левчук, директор Благодійного фонду «РОЗУМНА СИЛА». – Не можна було без посмішки спостерігати за нашими маленькими спортсменами. Все було, як у справжньому спорті: емоції, спортивний азарт, підтримка вболівальників і радість перемоги. А спорт – це не лише здоров’я. Спорт – це сила волі та духу, дисципліна, характер, вміння добиватися поставлених цілей. Тому давайте допомагати розвиватися спортивним талантам наших дітей!»


 

Автор публікації

Офлайн 2 години

Розумна сила

Коментарі: 1Публікації: 138Реєстрація: 18-06-2017

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю