П’ятниця, Червень 22, 2018
Home > Регiональнi новини > Луганщина: близькість лінії фронту вимагає готовності укриттів для населення

Луганщина: близькість лінії фронту вимагає готовності укриттів для населення

27 червня у місті Сєвєродонецьку Луганської області у міськраді відбулося засідання щодо розгляду питань безпеки населення та готовності укриттів.

 

Головував на розширеному засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій керівник Луганської організації партії «РОЗУМНА СИЛА», заступник міського голови Сєвєродонецька, Олександр Ольшанський. На комісії розглядалися вкрай актуальні питання міста як зони, наближеної до бойових дій АТО: проведення інвентаризації захисних споруд цивільного захисту, стан їх готовності для укриття населення.

Олександр Ольшанський наголосив на необхідності прийняття конкретних та дієвих рішень, а саме – посилення серед населення роз’яснювальної роботи щодо правил поведінки при загрозі життю та надання першої допомоги постраждалим: «Вже четвертий рік мирне місто Сєвєродонецьк змушено жити та працювати в умовах наближеності до військових дій. І я наголошую на необхідності докладання всіх зусиль для посилення контролю за станом захисних споруд та їх готовності до укриття населення міста в будь-який момент. Життя людини – найвища цінність».


 

Автор публікації

Коментарі: 1Публікації: 144Реєстрація: 18-06-2017

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю