Понеділок, Травень 21, 2018
Home > Регiональнi новини > Спортивні ініціативи «РОЗУМНОЇ СИЛИ» на честь Дня Конституції України

Спортивні ініціативи «РОЗУМНОЇ СИЛИ» на честь Дня Конституції України

За підтримки політичної партії «РОЗУМНА СИЛА» відбувся футбольний матч між Київським військовим госпіталем Печерського району та Академією оборони України.

 

«РОЗУМНА СИЛА» постійно надає підтримку пораненим солдатам. І зараз активісти Печерської районної організації партії з готовністю відреагували на ініціативу проведення футбольного турніру за участю військових лікарів.

У матчі, що відбувся 28 травня, перемогу здобули медики військового госпіталю.

День Конституції був також відзначений ще однією спортивною акцією від «РОЗУМНОЇ СИЛИ»: турнір з теніс-болу відбувся 28 червня в столичному парку Дружби Народів. Турнір вилився у справжні баталії: сотні учасників боролися за право бути кращими. Команда «Талан» із символікою «РОЗУМНОЇ СИЛИ» також взяла участь у змаганні, показавши високий результат.

Політична партія «РОЗУМНА СИЛА» постійно проводить різноманітні заходи з налагодження спортивної інфраструктури на місцях: облаштування спортивних залів, майданчиків, а також ініціює спортивні заходи та змагання з метою популяризації спорту серед дітей та молоді. Символіка партії вже присутня на формі футбольної та хокейної команд.

«Спорт – це величезні зусилля, колосальна сила волі та моральна витримка. В Україні сьогодні все більше людей долучаються до здорового, активного способу життя. Ми й надалі плануємо залучати як дітей, так і дорослих до наших спортивних ініціатив», – зазначив Олексій Вороненко, активіст «РОЗУМНОЇ СИЛИ».


 

Автор публікації

Офлайн 2 години

Розумна сила

Коментарі: 1Публікації: 138Реєстрація: 18-06-2017

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю