Четвер, Травень 24, 2018
Home > Наші проекти > Автопробіг > Автопробіг «Час діяти розумно!»

Автопробіг «Час діяти розумно!»

1 липня партія «РОЗУМНА СИЛА» до своєї першої річниці урочисто розпочинає автопробіг-експедицію шляхами України. Маршрут пробігу проляже через Канів, Білу Церкву, Вінницю, Хмельницький, Тернопіль, Львів, Мукачеве, Луцьк, Рівне, Харків, Полтаву, Ізюм, Слов’янськ, Святогірськ, Сєвєродонецьк, Бахмут, Мирноград, Покровськ, Запоріжжя, Дніпро й багато інших міст і селищ.

 

Прапори «РОЗУМНОЇ СИЛИ» замайорять над українськими шляхами. Наш автопробіг – простий і переконливий спосіб донести людям нашу головну ідею, нашу основну мету – об’єднання України, об’єднання українців. Ми – різні, але розумні, і в цьому полягає наша сила.

Україна – споконвіку мультикультурна, багатонаціональна країна, яка раніше славилася толерантністю та добросусідськими відносинами. І зараз, замість політичних маніпуляцій і перегляду історії, нам необхідно зайнятися головним – об’єднанням нашої країни, примиренням нашого суспільства, а не поділом його.

Поки нинішня українська влада намагається поділити народ за мовною, територіальною, релігійною та ще нескінченною кількістю найрізноманітніших ознак, ми вкотре наголошуємо – наша сила в єдності. Маршрут нашого пробігу – наочне цьому підтвердження: краса Карпатських сіл, сила промислового сходу, щедра Наддніпрянщина, гостинний південь – в цьому і є справжня українська велич, наша національна ідея! Адже національна ідея не може будуватися на ненависті до когось, на ворожнечі та постійному перегляді минулого: вона повинна створювати, об’єднувати, бути спрямованою в майбутнє.

Ми вирушаємо в подорож заради єднання України!

Ми будемо розмовляти з простими людьми в містах, селищах і селах і слухати, дивитися, розмовляти!

Ми розфарбуємо карту України новими враженнями та кольорами!

Автопробіг розпочнеться 1 липня з об’їзду пам’яток Києва і триватиме 8 днів – до 9 липня. По маршруту екіпаж автопробігу відвідає всі три православні Лаври: Києво-Печерську, Почаївську та Святогірську, а також греко-католицький храм у Львові та монастир у Володимирі-Волинському.

На шляху автопробігу лідер «РОЗУМНОЇ СИЛИ» Олександр Соловйов і керівництво партії зустрінуться з активістами та прихильниками нашої політичної сили, з представниками трудових колективів, підприємцями, місцевими жителями.

Учасники автопробігу відвідають Канів (могилу Т. Г. Шевченка), Білу Церкву, Вінницю, Хмельницький, Тернопіль, Почаїв, Львів, Нововолинськ, Володимир-Волинський, Луцьк, Рівне, Полтаву, Харків, Слов’янськ, Святогірськ, Сєвєродонецьк, Соледар, Бахмут, Покровськ, Запоріжжя, Дніпро.

Загалом автопробіг подолає понад 4000 кілометрів і пройде більш ніж через 50 населених пунктів. Основні зупинки буде зроблено в обласних центрах, де до головної колони приєднаються місцеві авто- і мотолюбителі.

До складу основного екіпажу увійшли:

– Олександр Соловйов, Голова Партії «РОЗУМНА СИЛА»,

– Сергій Панадій, Перший заступник Голови,

– Олександр Савченко, заступник Голови,

– Григорій Мамка, радник Голови,

– керівники обласних і міських парторганізацій,

– фото – та телекореспонденти, блогери.

У кожному населеному пункті нашого маршруту ми будемо спілкуватися з людьми, ми відкриті для пропозицій, адже саме потреби українців є для нас дійсним керівництвом до дії. Мета у нас одна – створити ефективний механізм для реалізації інтересів жителів як заходу, так і сходу України.

Слідкуйте за дайджестом автопробігу на нашому сайті. Тут ми будемо розміщувати всю інформацію про зустрічі на шляху, а також докладний фотозвіт про хід нашої автоекспедиції.

Усі бажаючі зможуть подивитися наш фотопроект. Ви побачите колорит нашої прекрасної країни та міста, якими ми проїдемо. Від Харкова до Ужгорода, від Чернігова до Одеси.

Наша мета – донести до кожного, що об’єднавшись навколо доброї справи, разом ми здатні багато що змінити.

Ми покажемо, що наша країна єдина, і всі ми – українці.


 

Автор публікації

Офлайн 16 години

Розумна сила

Коментарі: 1Публікації: 138Реєстрація: 18-06-2017

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю