П’ятниця, Червень 22, 2018
Home > Регiональнi новини > Сєвєродонецьк разом з колегами по всій Україні святкує першу річницю партії «РОЗУМНА СИЛА»

Сєвєродонецьк разом з колегами по всій Україні святкує першу річницю партії «РОЗУМНА СИЛА»

«РОЗУМНІЙ СИЛІ» 1 липня виповнився рік. За плечима молодої політичної сили та її регіонального відділення – Луганської обласної організації, а також Сєвєродонецької міської організації партії – багато добрих справ, патріотичних акцій та перспективних проектів.

 

З нагоди першої річниці відбулося розширене засідання політради Луганської обласної організації партії під головуванням Олександра Ольшанського – голови Сєвєродонецької міської організації, з урочистим врученням партійних квитків дев’яти новим членам «РОЗУМНОЇ СИЛИ». Вручення партквитків проводили Олександр Ольшанський та голова Сєвєродонецької міської організації Партії Андрій Бутенко.

Вони привітали колег-однопартійців з першою річницею створення партії, подякували їм за підтримку та відмітили важливі перші кроки із закладення фундаменту «РОЗУМНОЇ СИЛИ» та партійного будівництва на Луганщині.

«Стати головою обласної організації мене спонукало єдине з лідером партії Олександром Соловйовим прагнення до реальних змін в Україні та громаді. А головне – бажання покращити життя своїх земляків, які заслуговують жити в справедливій державі, де кожен громадянин матиме умови для реалізації свого потенціалу», – стверджує Олександр Ольшанський. – І я кожен день бачу, як мої соратники щиро, з великою віддачею вкладаються в нашу спільну справу розвитку «РОЗУМНОЇ СИЛИ». Дякую всім за підтримку!»


 

Автор публікації

Офлайн 2 дні

Розумна сила

Коментарі: 1Публікації: 144Реєстрація: 18-06-2017

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю