Четвер, Травень 24, 2018
Home > Наші проекти > Автопробіг > Дайджест автопробігу «Час діяти розумно». День четвертий

Дайджест автопробігу «Час діяти розумно». День четвертий

Триває автопробіг «РОЗУМНОЇ СИЛИ», приурочений до першої річниці партії. Маршрут пробігу проходить через Канів, Білу Церкву, Вінницю, Хмельницький, Тернопіль, Львів, Мукачеве, Луцьк, Рівне, Харків, Полтаву, Ізюм, Слов’янськ, Святогірськ, Сєвєродонецьк, Бахмут, Мирноград, Покровськ, Запоріжжя, Дніпро й багато інших міст і селищ.

 

Наш автопробіг – простий і переконливий спосіб донести людям нашу головну мету – об’єднання України та українців.

Львів.

Новий день у Львові розпочався з візиту на телеканал НТА – Незалежне телевізійне агентство. Місцеві медіа запросили голову «РОЗУМНОЇ СИЛИ» Олександра Соловйова на інтерв’ю, розпитували про місію партії та її бачення. До речі, НТА – найрейтинговіший канал у Львівській області.

Відповідаючи на запитання журналістів стосовно назви партії Олександр Соловйов зазначив, що ім’я для партії, як і для корабля, це дуже важливо. На українському політичному просторі, що представлений сьогодні понад 400 партіями, на жаль, зовсім не вистачає розуму. А вміння спрямовувати розум у правильному напрямку потребує сильної руки, сильної волі, сили духу. Саме тому ми – «РОЗУМНА СИЛА», без чого сьогодні неможливе наведення ладу в Україні.

Олександр Соловйов розповів про шлях, який пройшла партія за рік: «Від ідеї створення ми перейшли до повноцінної роботи. За цей час ми змогли заявити про себе: участь у двох місцевих виборах, на яких «РОЗУМНА СИЛА» показала впевнений результат, отримавши значну підтримку виборців, є цьому яскравим підтвердженням – сьогодні 19 депутатів представляють «РОЗУМНУ СИЛУ» в місцевих радах. Створено 24 обласних і 75 місцевих партійних організацій. За рік роботи партія ініціювала ряд соціальних проектів, підтвердивши готовність на практиці реалізовувати свої програмні принципи. Сьогодні головна наша задача – зібрати в регіонах активних, небайдужих однодумців, здатних стати тими маяками, на які люди зможуть орієнтуватися, які зможуть донести наші ідеї. Адже зараз люди не вірять політичним партіям, як і не вірять в те, що країну можна змінити на краще. І там, де у нас вибудована робота з громадянами, «РОЗУМНА СИЛА» вже отримала велику кількість прихильників, адже наші цілі близькі людям».

Після спілкування з журналістами учасники автопробігу зустрілися з місцевими активістами, нашими прихильниками. Адже не припиняється робота з партійної розбудови, і наразі ми обираємо активного лідера, здатного очолити Львівську міську організацію «РОЗУМНОЇ СИЛИ».

Відвідали Гарнізонний Храм Святих Верховних Апостолів Петра і Павла. Ця церква відома тим, що в ній працюють військові капелани, які ведуть роботу з військовослужбовцями та їх сім’ями.

У Львові ми багато спілкувалися з людьми, відвідали безліч пам’яток історії, культури, архітектури. Це затишне та привітне місто проводжає нас в доброму настрої та чудовою погодою.

У Львові ми багато спілкувалися з людьми, відвідали безліч пам’яток історії, культури, архітектури. Це затишне та привітне місто проводжає нас в доброму настрої та чудовою погодою.

Нововолинськ. 

На в’їзді в місто автоекспедиція зустрілася з волинським активом «РОЗУМНОЇ СИЛИ», який очолює Володимир Гавриш.

Разом ми відвідали велику, дуже змістовну та цікаву екскурсію територією Святогорського Успенського Зимненського монастиря біля Володимира-Волинського.

Жіночий монастир розкинувся на мальовничих Святих Холмах над річкою Луг біля села Зимне. Красиво, чисто, доглянуто, тихо – величний спокій. Напевно, тут була одна з найсильніших молитов за Україну та її долю. Черниці пригостили нашу команду смачною та щедрою вечерею, побажали успіхів «РОЗУМНІЙ СИЛІ».

Бажаємо всім відвідати це місце, щоб відчути ту силу та енергетику, яку випромінює монастир.

На ніч наша автоекспедиція зупиняється в Нововолинську. А завтра – новий день, сповнений новими зустрічами, спілкуванням, враженнями: Луцьк, Рівне, Київ, звідки колона автопробігу візьме курс на схід України.


 

Автор публікації

Офлайн 16 години

Розумна сила

Коментарі: 1Публікації: 138Реєстрація: 18-06-2017

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю