Четвер, Травень 24, 2018
Home > Наші проекти > Автопробіг > Дайджест автопробігу «Час діяти розумно». День шостий

Дайджест автопробігу «Час діяти розумно». День шостий

Продовжуємо детальний звіт про хід нашого автопробігу на честь першої річниці партії «РОЗУМНА СИЛА», який покликаний донести до кожного нашу головну мету – об’єднання українців.

 

З Києва, після підбиття проміжних підсумків нашої автоекспедиції, колона автопробігу повернула на Полтавщину, змінивши свій маршрут із західного напрямку на схід України.

Перегін Київ–Полтава подоланий! У нашому екіпажі прибуло. До автопробігу приєдналися Григорій Мамка та Дмитро Кучеров.

Робота Полтавського обласного відділення «РОЗУМНОЇ СИЛИ» вже налагоджена, тут партію представляють активні та небайдужі наші однодумці, що здатні зібрати людей навколо себе.

У Полтаві заходи, які приурочено до автопробігу, відбувались у два етапи. Перший – це прес-конференція в офісі Полтавської обласної організації партії за участю лідера «РОЗУМНОЇ СИЛИ» Олександра Соловйова, його радника Григорія Мамки, а також керівника Полтавської обласної організації партії Олексія Любченка.

На зустрічі були присутні й наші політичні партнери – представники Полтавського обласного громадського об’єднання «СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ» на чолі з Віктором Шкурепой. Усього в заході взяли участь понад 40 осіб, серед них партійний актив Полтавщини, представники інститутів громадянського суспільства та преси.

З гостинного полтавського офісу партії Олександр Соловйов та Олексій Любченко вирушили на місцевий телеканал «Лтава», де відбулося спілкування з журналістами в програмі «Політика і суспільство».

У студії «Лтави» Олександр Соловйов говорив про подальші плани партії: «РОЗУМНА СИЛА» продовжує об’єднувати небайдужих, розумних, думаючих людей заради розвитку та зміцнення української держави. Ми продовжуємо акумулювати ресурси та ідеї для відстоювання інтересів громадян України».

У 2-й день мандрівки учасники автопробігу побували в Каневі на Тарасовій горі, на могилі Кобзаря, а сьогодні в Полтаві відвідали музей-садибу Івана Котляревського, видатного українського письменника й поета. Тут все пронизане українською самобутністю, тут можна доторкнутися до історії життя відомого українського діяча. Після цього маршрут пробігу привів гостей міста до музею Полтавської битви, який і став завершальною крапкою в полтавському маршруті.

А попереду чекають нові зустрічі. Колона автоекспедиції вирушає на Харків.

Слобожанщина, зустрічай! Наш автопробіг дістався Харківської області.

І перш за все в насиченому графіку – виступ Олександра Соловйова в харківській студії телеканалу АТН.

Відповідаючи на питання журналістів про автопробіг «Час діяти розумно», він зазначив головну мету нашої автоекспедиції – показати людям, що всі ми українці – єдиний народ, одна країна. Пора припинити розділяти народ за мовною, територіальною, релігійною та іншими ознаками. Ми вкотре наголошуємо – наша сила в єдності.

Шостий день автопробігу добігає кінця. Завтра в Харкові намічені зустрічі з нашими прихильниками та наради з однопартійцями, а потім – далі на схід.

Автор публікації

Офлайн 16 години

Розумна сила

Коментарі: 1Публікації: 138Реєстрація: 18-06-2017

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю