Середа, Вересень 26, 2018
Home > Наші проекти > Автопробіг > Дайджест автопробігу «Час діяти розумно». День сьомий

Дайджест автопробігу «Час діяти розумно». День сьомий

Автопробіг з нагоди першої річниці «РОЗУМНОЇ СИЛИ» далі прямує шляхами України запланованим маршрутом.

 

У Харкові учасники автопробігу поклали квіти до Меморіалу Слави.

На шляху автопробігу зустрічали багато пам’ятників воїнам-визволителям. Навіть у маленьких селах вони доглянуті, лежать квіти. Був один покинутий та занедбаний меморіал в Тернопільській області (ми писали про це раніше, у дайджесті автопробігу за 3-й день), але ми знайдемо можливості допомогти йому.

У Харкові ми відвідали дуже величний комплекс, що відомий кожному – Меморіал, який увічнив безсмертний подвиг нашого народу в боротьбі з фашизмом.

Застигла в скорботному мовчанні Мати-Батьківщина. На сірому граніті золоті букви: «Герої не вмирають. Вони знаходять безсмертя і назавжди залишаються в пам’яті нашій, в звершеннях наших, у великих справах прийдешніх поколінь. Життям своєї нащадки зобов’язані їм».

Тут ми поклали квіти та вшанували хвилиною мовчання героїв, які визволяли місто, Слобожанщину та Україну від німецько-фашистських загарбників.

Тут не було нікого, крім нас, згодом з’явилася група англомовних туристів.

Лідер партії Олександр Соловйов провів зустріч з активом партії в Харківській області. Обговорювали стратегію розвитку «РОЗУМНОЇ СИЛИ» на Харківщині.

«Насамперед, ми повинні посилити роботу зі створення міських і районних партійних організацій. У кожному населеному пункті необхідна присутність хоча б одного представника «РОЗУМНОЇ СИЛИ», який, знаючи місцеві проблеми та громадську думку, буде інформувати про них партію, щоб ми разом оперативно та якісно реагували на потреби населення», – зазначив Олександр Соловйов.

Автоекспедиція «РОЗУМНОЇ СИЛИ» прямує далі на схід – на Донеччину.

Третя лавра в нашому автопробігу – Святогірська. Вона велично розташувалася на крейдяних пагорбах, що підносяться над Сіверським Дінцем. Сьогодні, 7 липня, велике православне свято – Різдво Іоанна Предтечі. Лавра наповнена віруючими, йде служба, дзвін далеко розливається над Святогір’ям.

Насолоджуючись живописними краєвидами під звуки лаврських дзвонів, тут відчуваєш справжнє умиротворення.

Нам пора далі, в Сєвєродонецьк, який зараз виконує обов’язки столиці Луганщини.

Проїжджаючи повз цих чудових жовто-блакитних пейзажів, розумієш, що Донбас – не тільки кузня, але й житниця України.

Сєвєродонецьк: до лінії розмежування з ОРЛО 30 км. У цьому місті стоїть кілька військових частин, одну з яких ми відвідали.

Тут дорога вже інша: проїжджали блокпости, часто зустрічаючи на шляху танки та іншу військову техніку.

Сєвєродонецьк сьогодні без світла – пошкоджено підстанцію десь під Щастям, але керівник Луганської обласної організації «РОЗУМНОЇ СИЛИ» Олександр Ольшанський знайшов можливість приділити нам час, хоча він і завантажений господарськими питаннями (запевнив, що основні технічні питання, які пов’язані з відключенням електрики, вирішені) . Він показав нам місто та пам’ятні місця.

Олександр Соловйов поспілкувався з журналістами місцевих ЗМІ, після чого провів робочу зустріч з луганськими однопартійцями. Бесіда вийшла жива та гаряча. Тут, недалеко від лінії бойових дій, людей найбільше хвилює головне питання – якнайшвидше відновити мир.

Подякувавши луганських активістів за гостинність, учасники автопробігу вирушили далі. Попереду – Покровськ, де завтра чекає насичена програма заходів і зустрічей з трудовими колективами.


 

Автор публікації

Офлайн 10 хв.

Розумна сила

Коментарі: 1Публікації: 167Реєстрація: 18-06-2017

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю