Четвер, Травень 24, 2018
Home > Наші проекти > Автопробіг > Інтерв’ю Олександра Соловйова газеті “Вечірня Полтава”

Інтерв’ю Олександра Соловйова газеті “Вечірня Полтава”

«Від інших політичних сил ми відрізняємося трьома принциповими обставинами: ми не спадкоємці старих політичних партій, ми – не технічна партія і ми – не зрадники».

 

Лідер «РОЗУМНОЇ СИЛИ» під час зупинки в Полтаві в рамках автопробігу «Час діяти розумно» дав інтерв’ю газеті «Вечірня Полтава». Інтерв’ю стало відвертим діалогом про долю кожного громадянина, а значить про те, що очікує українську державу. «Перспективи невтішні, – зазначає Олександр Соловйов. – Кожен з нас має усвідомити, що Україна може зникнути як держава. Своїх 9,5 мільйонів громадян вона вже втратила за період незалежності. Конфлікт на Сході знекровлює економіку, відтак зубожіння людей продовжується. Так, саме про порятунок держави йдеться сьогодні. І ми знаємо як це зробити: об’єднатися. Годі вже лаяти один-одного! Є проблема – то давайте її вирішувати разом».

Серед головних завдань «РОЗУМНОЇ СИЛИ» – встановлення миру в країні, забезпечення правопорядку та безпеки громадян, розвиток економіки, сприятливі умови для ведення бізнесу, розумна соціальна політика, ефективна система влади, зовнішня політика нейтралітету, формування високодуховного суспільства.

Партія активно відстоюватиме розширення прав та можливостей регіонів, підвищення їхньої ролі у зміцненні економіки. У питанні зовнішнього вектору розвитку України «РОЗУМНА СИЛА» виступає за проведення всеукраїнського референдум щодо статусу України.

«Буде Україна мирною та нейтральною чи вступатиме у військові блоки та союзи – народ сам має висловити свою думку, – говорить голова партії.

Партія піддає критиці політику нинішньої влади, яка посадила Україну на «кредитну голку» Міжнародного валютного фонду, коли все нові й нові кредити обертаються неприйнятними вимогами міжнародних кредиторів. Одна з яких – підвищення пенсійного віку. «Ми проти цього, – заявляє Олександр Соловйов. – Запровадженню трирівневої системи пенсійного забезпечення має передувати стабілізація економіки, розробка механізму державних гарантій за пенсійними вкладами, аналогічного Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Влада має зайнятися активізацією реального сектору економіки, створювати робочі місця, утримувати в країні робочі руки, а не ходити з простягнутою рукою по світу. Кому ми кредити залишимо? Нашим дітям? А вони нас спитають, що ви робили, коли кредити ці брали!»

Отже три кити «РОЗУМНОЇ СИЛИ» – мир, економіка, безпека. А ще диктатура закону. «Закон має бути один для всіх! Народні обранці повинні не ховатися за депутатським мандатом, а нести відповідальність за прогули, наприклад, за недолугі закони, які приймали. Прийняли закон, що призвів до збитків – несіть відповідальність за такий закон! Зрозуміло, що й таке поняття, як депутатська недоторканість ми не розуміємо. Яка недоторканість?! Недоторканість від кого? Від народу?» – питає Олександр Соловйов.

Він, як і більшість керівного складу партії, юрист за фахом. Політичну біографію починає з чистого аркуша. Мотивація одна: якщо сьогодні обрати позицію невтручання у політичні справи, завтра наші діти втратять Україну. Багато хто вже називає цю політсилу партією правників. А чому б ні? Давно вже час для професіоналів у владі, які здатні створити правову державу. І вже сьогодні зрозуміло, що «РОЗУМНА СИЛА» не буде партійною іграшкою для олігархів. Адже не пристає на сумнівні пропозиції тих, хто прагне легкого політичного шляху, а впевнено набирає обертів, розширюючи якісний склад своїх лав, успішно беручи участь у виборах депутатів місцевих рад об’єднаних територіальних громад. Наразі є 24 обласні та 75 районних партійних організацій, а за ними соціальні проекти, діяльність благодійного фонду, юридичний захист пенсіонерів, підтримка спортсменів.

«Головне наше досягнення за минулий рік – партія відбулася як суб’єкт політичної діяльності, – підсумовує Олександр Соловйов. – Ми впевнено крокуємо до наступних парламентських виборів, незалежно від того, коли вони можуть бути. 19 депутатів місцевих рад вже представляють нашу силу. За рік діяльності ми зібрали за круглим столом чимало однодумців серед інших політичних сил та громадських організацій. Своїми діями ми довели, що від інших політичних сил в Україні ми відрізняємося трьома принциповими обставинами: ми не спадкоємці старих політичних партій, ми – не технічна партія і ми – не зрадники».

Завдання на майбутнє – привести до парламенту розумних людей. Людей, які не створюватимуть лобістські закони, а будуть справді законодавчим органом – не ширмою для олігархату. Це політики мають працювати для народу а не навпаки – народ горбатитися на політиків. Планів у нас багато, і прийшли ми на політичну арену надовго. Принаймні план дій «РОЗУМНОЇ СИЛИ» до 2025 року вже складений!»

 

Інтерв’ю підготувала Світлана Піскова (Полтава)


Автор публікації

Офлайн 16 години

Розумна сила

Коментарі: 1Публікації: 138Реєстрація: 18-06-2017

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю