Четвер, Травень 24, 2018
Home > Новини > Привітання Голови політичної партії «РОЗУМНА СИЛА» Олександра Соловйова з нагоди Дня Хрещення Київської Русі – України

Привітання Голови політичної партії «РОЗУМНА СИЛА» Олександра Соловйова з нагоди Дня Хрещення Київської Русі – України

Щиро вітаю вас з Днем Хрещення Київської Русі – України. В цей день ми вшановуємо пам’ять та діяння на ниві віри Святого рівноапостольного великого князя Володимира Великого.

Більше тисячі років тому Володимир обрав духовний шлях для наших предків, яким ми йдемо й сьогодні. Великий князь охрестив свій народ, дав йому нові ціннісні орієнтири, нові цілі та новий об’єднуючий фактор. І вся українська історія стали яскравим доказом того, що вибір цей було зроблено правильно.

Християнство стало духовним підґрунтям нашого народу, фундаментом, на якому пізніше постала модерна українська нація. Наші предки змогли пронести християнське світло в своїй душі через усі перешкоди та протистояння минулих століть і передати його нам. 

Сьогодні віра продовжує бути надзвичайно важливою для нас. Ми пам’ятаємо святі християнські заповіді та намагаємося жити за ними. Наша духовна єдність згуртовує весь український народ і зміцнює нашу державу.

Дозвольте побажати вам у цей визначний день міцного здоров’я, щастя, добробуту та сімейної злагоди. Нехай завжди буде з вами Божа благодать!

З глибокою повагою,

Соловйов Олександр Миколайович

Голова політичної партії «РОЗУМНА СИЛА»


Автор публікації

Офлайн 16 години

Розумна сила

Коментарі: 1Публікації: 138Реєстрація: 18-06-2017

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю