Понеділок, Травень 21, 2018
Home > Новини > Олександр Савченко: Не можна розкидати громадянство України направо та наліво

Олександр Савченко: Не можна розкидати громадянство України направо та наліво

11 серпня інформаційне агентство ГолосUA провело прес-конференцію на тему: «Як відгукнеться Порошенку позбавлення громадянства Саакашвілі?»

У прес-конференції взяв участь Олександр Савченко – заступник Голови партії «РОЗУМНА СИЛА», політичний і економічний експерт.

Коментуючи резонансну ситуацію з Михайлом Саакашвілі, Олександр Савченко зазначив, що політичне життя в Україні має дещо «клаптевий» характер. На вітчизняному політичному ринку, крім уряду та потужних геополітичних гравців, присутня й інша кланова складова – різні грантові організації, які працюють у нас; і деякі політики дуже старанно прислухаються до думки цих грантових організацій. «Думаю, що такий політик, як Саакашвілі, виконує певні функції, які мають досить неоднозначний характер. І український уряд може бути дискредитований цим політиком в його численних виступах за кордоном, – вважає О. Савченко. – Очевидно, що це одне із завдань Саакашвілі – активно викривати корумпованість української влади, заважаючи таким чином іграм інших учасників вітчизняної політики».

Саакашвілі став наочним підтвердженням помилкової та вкрай дивної практики нашого уряду – роздачі громадянства досить неоднозначним людям. Можна скільки завгодно зважувати й аналізувати, чи гідна така одіозна особистість, як Михайло Саакашвілі, громадянства України, однак в будь-якому випадку блискавичне рішення видати йому громадянство, а потім спроба його забрати – це дуже неправильно та вкрай непослідовно. Не варто забувати, що чимала кількість воїнів АТО не мають громадянства України, очікують тривалий час його отримання, при цьому маючи державні нагороди.

«Відносно громадянства наша влада повинна мати більш зважену державну політику, необхідно піднімати статус громадянина України і не розкидатися українським громадянством направо та наліво», – стверджує Олександр Савченко.

 

Події, що пов’язані з ім’ям Саакашвілі, – це подвійний удар по репутації України. Зараз Саакашвілі почне та вже веде кампанію з обруднення не тільки верхівки влади в нашій країні, але й самої України. З іншого боку, влада не здатна ефективно захищати інтереси держави в умовах, коли діяльність людей, які замішані в корупційних скандалах, лягає чорною плямою на імідж кожного українського громадянина. Партія «РОЗУМНА СИЛА» наполягає, що політикам пора припинити дискредитацію України, але слова розуму не доходять до можновладців, сліпих від спраги особистої наживи та жалюгідної помсти. Тому правильним прагматичним кроком стане зміна політичних еліт на наступних парламентських виборах.


Автор публікації

Офлайн 1 годину

Розумна сила

Коментарі: 0Публікації: 605Реєстрація: 13-07-2017

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю