П’ятниця, Травень 25, 2018
Home > Наші проекти > Активісти партії «РОЗУМНА СИЛА» попрацювали в парку «Олександрія» в Білій Церкві

Активісти партії «РОЗУМНА СИЛА» попрацювали в парку «Олександрія» в Білій Церкві

Сьогодні, 23 серпня, керівники політичної партії «РОЗУМНА СИЛА» разом з партійними активістами в Білій Церкві, а також ініціативними місцевими жителями висадили саджанці спіреї японської уздовж алеї «РОЗУМНА СИЛА» в парку «Олександрія».

Ця чергова висадка відбулася в рамках Всеукраїнської акції «Посади дерево», ініціатором якої виступає партія «РОЗУМНА СИЛА». Мета акції полягає у висадці 26 тисяч дерев на честь 26-ї річниці незалежності України.

Алея «РОЗУМНОЇ СИЛИ» з екзотичних катальп з’явилася в дендропарку «Олександрія» ще у квітні цього року. На подив наукових співробітників парку, ці південні досить вибагливі дерева прижилися на 100% всі до одного саджанці стоять зелені та стрункі.

Катальпи вносять у ландшафтний дизайн парку непередаваний південний колорит. Але перевагою цього дерева є не тільки його екзотичний вид: катальпи здатні зберігати свою декоративність протягом усього сезону вегетації, восени вони практично не жовтіють і скидають зелене листя, коли вдарять морози. Катальпу відрізняють також квіти, зібрані в суцвіття і схожі на маленькі орхідеї.

А ось майбутню живопліт з кущів спіреї японської наші партійці висадили трохи в стороні на прохання ландшафтних дизайнерів парку. Робота кипіла. Кожен саджанець дбайливо розміщувався в лунці, поливався і отримував добрі слова «Рости, спірея, велика й кущиста!»

Завершуючи захід, який пройшов у дружній атмосфері, Олександр Соловйов сказав: «Ми, як нова партія та громадський рух розумних людей, дуже хочемо, щоб Україна розквітала в прямому та переносному сенсі. Сьогодні ми зробили скромний внесок у благоустрій одного з найгарніших парків України. Завтра ми докладемо знання, досвід і сили до інших проектів, які спрямовані на економічний, культурний і духовний розвиток. Невеликими кроками, поступово, але наполегливо, ми будемо змінювати країну на краще, і хочемо залучити до цієї непростої роботи якомога більше українців! Приєднуйтесь до нас у наших справах!»

 


 

Автор публікації

Офлайн 10 години

Розумна сила

Коментарі: 0Публікації: 619Реєстрація: 13-07-2017

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю