Вівторок, Червень 19, 2018
Home > Особлива думка > Олександр Соловйов: Не може бути країна незалежною, поки невільні та залежні її громадяни!

Олександр Соловйов: Не може бути країна незалежною, поки невільні та залежні її громадяни!

Дорогі українці! Шановні прихильники партії та однодумці!

 

Сьогодні в нас є чудова нагода привітати один одного, потиснути руки, подивитися один одному в очі або просто посміхнутися. Це важливо, це необхідно, адже щира посмішка радості – це теж Україна! Сьогодні 26-та річниця Незалежності нашої рідної батьківщини – день народження сучасної України. Радіти чи сумувати?

Так, часи зараз критичні. Криза досягла свого піку, і злі язики кажуть, що буде ще гірше. З іншого боку, нас переконують, що все йде за планом, що реформи діють, якість життя українців поліпшується і навіть можуть назвати прізвища цих щасливчиків. Ми не хочемо вірити першим, і вже давно не довіряємо другим. Ми відчуваємо тривогу за майбутнє, щоденні стреси, що переходять у депресію. Ми втрачаємо надію, хоча вона зовсім поруч. Вона стоїть з кожним з вас, доторкаючись до плеча, але ми не відчуваємо її. Женемо від себе думки, що життя в Україні може змінитися. Може, повірте! Ми можемо змінити життя на краще, тому що гірше вже нікуди, не хочемо, неможливо.

У цей день з усіх боків, з усіх трибун нам будуть сипати привітання та побажання. Ми – не виняток, ми теж хочемо привітати вас, ваших рідних і близьких і всіх громадян нашої мультикультурної України. І ми хочемо висловитися іншими словами.

Немає сенсу зараз говорити про незалежність України, точно знаючи, що нашою державою керують ззовні. Так і наша залежна держава керує нами, роблячи нас невільними. Нас поневолює наша же з вами держава! І ми допускаємо це! Погодьтеся, не може бути країна незалежною, поки невільні та залежні її громадяни! Незалежність – це не тільки юридичний статус країни, це права та свободи жителів цієї країни – наші з вами! Набуття справжньої незалежності держави – це боротьба за себе в цій державі!

Я, Олександр Соловйов, лідер партії «РОЗУМНА СИЛА», хочу закликати кожного. Почуйте! Кожного! Відстоюйте свої громадянські інтереси, захищайте свободу думати, говорити й користуватися своїми законними правами! Поважайте права та свободи інших! Іноді – всупереч бажанню провладної верхівки, яка вважає себе безкарною. Безкарною – значить безвідповідальною. Незалежність – це ще й відповідальність перед своїм народом. Пора піднімати питання про державну роль безвідповідальних в падінні економіки та зростанні злочинності та беззаконня.

Партія «РОЗУМНА СИЛА» об’єднує людей, які цінують незалежність і беруть на себе відповідальність за свої дії. Ми вибрали складний шлях відновлення незалежності України та пройдемо його до кінця! Ми будемо піднімати економіку та захищати її інтереси, не дивлячись на особи «партнерів». Ми знаємо, як відновити порядок і подолати корупцію та нестримну злочинність – у нас є такий досвід. Ми будемо крок за кроком послідовно й розумно піднімати Україну в світовому рейтингу якості життя. Любіть Україну, як любимо її ми – безмежно та щиро!

Давайте разом дивитися в майбутнє України, разом робити його світліше!

Зі святом, рідна Україно!

Цей та інші блоги Олександра Соловйова читайте на сайті Korrespondent.net


 

Автор публікації

Офлайн 11 години

Розумна сила

Коментарі: 0Публікації: 703Реєстрація: 13-07-2017

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю