Четвер, Травень 24, 2018
Home > Наші проекти > 26 тисяч дерев від «РОЗУМНОЇ СИЛИ по всій країні до 26-ї річниці незалежності України

26 тисяч дерев від «РОЗУМНОЇ СИЛИ по всій країні до 26-ї річниці незалежності України

Напередодні Дня Незалежності України партія «РОЗУМНА СИЛА» з гордістю підбиває підсумки всеукраїнської ініціативи «Посади дерево». Акція оголошується безстроковою.

Метою акції була висадка 26 тисяч дерев до 26-ї річниці незалежності України. І активісти партії за підтримки небайдужих громадян зробили це, до посадки саджанців у всіх областях долучалися ініціативні мешканці, які висаджували дерева разом з організаторами акції.

Акція почалася 5 квітня з Івано-Франківської області, де у квітні на одному гектарі землі висадили справжній ліс – понад 3-х тисяч дерев. Цю естафету підхопили місцеві активісти з інших регіонів – Вінницької, Житомирської, Київської, Полтавської, Донецької, Луганської, Черкаської та інших областей.

Так, у Немирові Вінницької області представники «РОЗУМНОЇ СИЛИ» заклали для вихованців спеціалізованої школи-інтернату чудовий фруктовий сад. У висадці яблунь і груш активну участь взяли учні та випускники цієї школи.

Територію Коростишівської школи-інтернату прикрасила затишна вічнозелена кипарисова алея.

У парку «Олександрія» в Білій Церкві в квітні з’явилася ціла катальпова алея «РОЗУМНОЇ СИЛИ». А напередодні Дня Незалежності, 23 серпня, партійці провели в Білій Церкві черговий захід в рамках акції «Посади дерево», висадивши уздовж алеї «РОЗУМНА СИЛА» саджанці спіреї японської.

І багато інших українських міст і селищ завдяки активістам партії стали більш затишними та зеленими.

«Дбайливе ставлення до природи є одним з компонентів програми «РОЗУМНОЇ СИЛИ», тому ми вирішили оголосити акцію «Посади дерево» безстроковою: ми не завершуємо цю ініціативу, – заявляє Голова політичної партії «РОЗУМНА СИЛА» Олександр Соловйов. – Ми сподіваємося, що цей наш внесок зробить нашу країну кращою, зеленішою і чистішою та надихне людей на майбутні звершення в цьому напрямку».


 

Автор публікації

Офлайн 9 години

Розумна сила

Коментарі: 0Публікації: 615Реєстрація: 13-07-2017

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю