Вівторок, Червень 19, 2018
Home > Особлива думка > Ганна Левчук: Українці шукають нових політиків, які здатні будувати економіку, а не руйнувати країну

Ганна Левчук: Українці шукають нових політиків, які здатні будувати економіку, а не руйнувати країну

В ефірі парламентського телеканалу «Рада» заступник Голови політичної партії «РОЗУМНА СИЛА» Ганна Левчук дала оцінку реформам, які сьогодні намагається проводити український уряд.

Ганна Левчук зазначила, що новий політичний сезон, який розпочнеться вже наступного тижня з початком роботи парламенту, обіцяє бути дуже брудним: «Навряд чи український політикум змінить свою риторику, а значить буде багато компромату, розбірок,  політичних замовлень та гучних затримань. Спокійного політичного життя не буде».

Чимало політиків починають говорити про підготовку до наступних виборів. І хоча до них ще далеко, полювання за нашими голосами вже починається. Адже народ вже втомився від обіцянок, політичних чвар, зубожіння та військових дій на сході країни. Ці події змушують народ озиратися та шукати нових людей, які будуть ефективно керувати країною, будувати економіку, а не руйнувати її. І політики це добре усвідомлюють, і щоб виглядати кращими на фоні своїх суперників, розпочинають боротьбу за народну прихильність вже зараз, щоб встигти завчасно прибрати конкурентів.

«Ситуація в Україні зараз критична у всіх напрямках: освіта, охорона здоров’я, комунальна сфера, ціни у вільному польоті, пенсійне забезпечення, – стверджує Ганна Левчук. – Найболючіше питання – пенсійна реформа, необхідність здійснення якої давно вже назріла. Однак вона не може прийматися одним законом. Тут потрібно дуже багато, по-перше, економічних передумов, а, по-друге, підзаконних нормативних актів, які дозволятимуть працювати механізму правильно – саме на пенсіонера, а не на наших чиновників-бюрократів».

Вона нагадала, що ще 4 роки тому один працюючий українець утримував одного пенсіонера. А зараз на одного платника податків припадає по дві соціально незахищені особи. Потрібно створювати робочі місця, щоб працездатні українці не тікали з країни за кордон у пошуках заробітку, піднімаючи економіки країн близького зарубіжжя, а працювали в Україні, сплачували податки в український бюджет. Звідси – все соціальне забезпечення.

Реформа охорони здоров’я взагалі просто знищує медицину в Україні. У нас онкохворі діти вмирають у черзі за грошима, тому що уряд не виділяє своєчасно кошти на ліки.

«Ситуація з освітньою реформою ненабагато краща, на жаль, – зауважує Ганна Левчук. – Освітнє законодавство у нас ще радянське. І система в цій сфері така, що незважаючи на досить значне фінансування, до безпосередніх учасників освітнього процесу – учня та вчителя – доходить лише близько 15%, а всі інші гроші зникають десь у владних кабінетах – міністерствах, департаментах, управліннях освіти. До школи та садочка ці кошти потрапляють по мінімуму. І ця тема дуже болюча для всіх українських батьків, адже у підсумку саме вони утримують школи та садочки, вкладаючи кошти у вигляді благодійних внесків у ремонт, меблі, обладнання».

Держава самоусунулася від проблем дітей взагалі. І діти сьогодні втрачають можливості для розвитку та пошуку себе в майбутньому.

Україною керують некомпетентні в державному управлінні та далекі від простої людини політики. Складається враження, що ці люди є тимчасовими правителями, живуть тільки сьогоднішнім днем, не турбуючись навіть про власні перспективи: адже вони довели країну до такого стану, коли вже і їм нема чого обіцяти українцям.


 

Автор публікації

Офлайн 11 години

Розумна сила

Коментарі: 0Публікації: 703Реєстрація: 13-07-2017

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю