Неділя, Жовтень 21, 2018
Home > Наші проекти > Відповідальне володіння зброєю > Вогнепальна зброя для самооборони: за чи проти?

Вогнепальна зброя для самооборони: за чи проти?

Активісти партії «РОЗУМНА СИЛА», вивчивши результати маніпулятивних опитувань громадської думки, виступили з ініціативою провести серед широких верств населення більш серйозні дослідження, щоб розуміти настрої громадян щодо перспектив вільного обігу короткоствольної вогнепальної зброї (пістолетів) в Україні. Звичайно, ми позиціонуємо таку зброю виключно як інструмент самозахисту з усією відповідальністю та дисципліною з боку її власника.

Останнім часом все частіше мирні громадяни стають жертвами озброєних нападів, і все більше українців відчувають себе беззахисними. Стурбованість викликає також інформація МВС про наявність у тіньовому обігу величезної кількості вогнепальної зброї, перед якою суспільство беззахисне. Правоохоронні органи в процесі реформування втратили частину досвідчених кадрів і не здатні оперативно й професійно захищати наше населення від загроз насильства, грабежу і вбивств. Додає емоцій той факт, що міністр МВС Аваков регулярно виписує «дарчі» на вогнепальну зброю в руки нардепів, міністрів, чиновників та інших можновладців. Тобто політичні еліти та державні діячі, які й без цього перебувають під захистом відомчої охорони, ще й озброюються, тоді як обмежуються права і свободи власників мисливської зброї.

Партія «РОЗУМНА СИЛА» стверджує,  що приведення законодавства України до світових стандартів у частині вільного обігу короткоствольної нарізної зброї (пістолети), у просторіччі – легалізація короткоствольної зброї у населення – це необхідність та відповідь на виклик суворої реальності.

Будь ласка, візьміть участь в анонімному опитуванні громадської думки, чітко усвідомлюючи всі можливі наслідки вільного обігу вогнепальної зброї для вас особисто та для оточуючих.

Будемо вдячні за ваші відповіді.

 

Якщо нижче ви не бачите анкету, відключіть програму, що блокує рекламу, або перейдіть до анкети за прямим посиланням.

 


 

Автор публікації

Офлайн 4 дні

Розумна сила

Коментарі: 1Публікації: 167Реєстрація: 18-06-2017

One thought on “Вогнепальна зброя для самооборони: за чи проти?

  1. Конституція України
    Стаття 21. Усі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах. Права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними.
    А право на володіння особистою зброєю забезпечує захист власного життя честі та гідності.
    Людина може не мати особистої зброї, але вона повинна мати право її мати.

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю