Понеділок, Травень 21, 2018
Home > Новини > Вітаємо з Днем знань: нехай у вашому житті завжди перемагає розум!

Вітаємо з Днем знань: нехай у вашому житті завжди перемагає розум!

Сьогодні у всіх школах країни пролунає перший дзвоник, знаменуючи початок нового навчального року. Це довгоочікуваний день для тих, хто вперше переступить шкільний поріг, хвилюючий день для їхніх батьків та вчителів.

 

Школярі у святковому вбранні, з букетами та ранцями поспішають на урочисті лінійки – ці особливі моменти залишаться в пам’яті на все життя. Це найважливіший день для тих, хто робить новий крок по довгому, але цікавому та сповненому відкриттів шляху знань!

Вся команда «РОЗУМНОЇ СИЛИ» щиро вітає школярів, студентів та їх батьків з Днем знань! Нехай у вашому житті завжди перемагає розум, нехай мудрість допоможе впоратися з життєвими негараздами.

Щиро, від усього серця вітаємо вчителів! Ми довіряємо вам найдорожче – наших дітей, їх знання та вміння!

Сьогодні ми не будемо говорити про труднощі та бар’єри, які долає реформа вітчизняної освіти. Краще за вас, дорогі вчителі, ніхто не знає глибини та всієї сутності проблем освіти. Сьогодні ми хочемо говорити про ваш щоденний подвиг, про покликання бути Вчителем.

У цей святковий день ви заслуговуєте не просто на щирі привітання, а перш за все на вдячність і глибоку повагу, які не можна обмежити календарною датою. Партія «РОЗУМНА СИЛА» бажає, щоб ваша праця завжди була сповнена вдячністю учнів, їхніми високими досягненнями, реалізованими талантами.

З Днем знань, дорогі вчителі, учні та шановні батьки! Тільки разом ми пройдемо по складному і захоплюючому шляху Пізнання!

У добрий шлях!

 

Олександр Соловйов, Голова ПП «РОЗУМНА СИЛА»

Сергій Панадій, перший заступник Голови ПП «РОЗУМНА СИЛА»

Олександр Савченко, заступник Голови ПП «РОЗУМНА СИЛА»

Ганна Левчук, заступник Голови ПП «РОЗУМНА СИЛА», голова Київської міської організації ПП «РОЗУМНА СИЛА»


 

Автор публікації

Офлайн 2 години

Розумна сила

Коментарі: 1Публікації: 138Реєстрація: 18-06-2017

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю