Четвер, Травень 24, 2018
Home > Новини > На корупційному фундаменті стіну не збудуєш

На корупційному фундаменті стіну не збудуєш

Матеріали по справі про розкрадання коштів на проекті «Стіна» було передано до суду. Про це заявила військова прокуратура Центрального регіону. Тепер кримінальне провадження буде розглядати Оболонський районний суд міста Києва.

Нагадаємо, що в березні 2016 року НАБУ розпочало кримінальне провадження за фактом нецільової розтрати коштів державного бюджету під час реалізації так званого проекту «Стіна». За версією слідства, державі було завдано збитків у розмірі понад 16 млн грн. 8 серпня цього року детективи НАБУ і прокурори САП затримали шістьох осіб, які були ймовірно причетні до розкрадання коштів. Серед затриманих – службові особи Державної прикордонної служби та підприємств-підрядників. У той же день затримали ще одну людину яка, за версією слідства, виконувала роль посередника. Загальна сума застав, за даними Національного антикорупційного бюро, становить 25,5 млн грн.

«Обвинувальний акт спрямований до суду за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди у великому розмірі службовою особою, яка займає відповідальне становище, за попередньою змовою групою осіб, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди)», – йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури.

Ця стаття передбачає покарання у вигляді позбавлення волі терміном від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

«Ця справа та вся ця ситуація, та ще й з огляду на триваючі вже четвертий рік військові дії, вкотре доводить, що корупція в нашій державі розповзалася, як спрут. Навіть люди, які мають захищати недоторканість українських кордонів і гарантувати суверенітет нашої держави, виявляється, думають лише про свої особисті інтереси. Ця справа розкрадачів коштів – лише вершина айсбергу. Скільки таких корупціонерів досі займаються своєю незаконною діяльністю по всій країні – навіть уявити важко. Влада повинна нарешті відкрити очі і зрозуміти, що саме від питання, зможемо ми побороти корупцію, чи ні, залежить майбутнє України як незалежної, правої та європейської держави», – наголосив Олександр Савченко, заступник Голови партії «РОЗУМНА СИЛА».


 

Автор публікації

Офлайн 9 години

Розумна сила

Коментарі: 0Публікації: 615Реєстрація: 13-07-2017

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю