Четвер, Травень 24, 2018
Home > Новини > Кропивницький: зустріч лідера «РОЗУМНОЇ СИЛИ» Олександра Соловйова з ветеранами МВС

Кропивницький: зустріч лідера «РОЗУМНОЇ СИЛИ» Олександра Соловйова з ветеранами МВС

Голова політичної партії «РОЗУМНА СИЛА» Олександр Соловйов відвідав з робочим візитом Кропивницький, де в першу чергу провів зустріч з колишніми співробітниками МВС Кіровоградської області.

Ця робоча поїздка стала закономірним наслідком всеукраїнського автопробігу «Час діяти розумно», який відбувся в липні цього року і був приурочений до першої річниці партії. Маршрут автопробігу проходив через усі обласні центри України. Відвідавши в рамках автопробігу Кропивницький, Олександр Соловйов поспілкувався з городянами про місцеві проблеми, і тоді ще запланував поїздку для того, щоб мати можливість допомогти жителям.

«Положення ветеранів МВС на даний момент вкрай складне, –зазначає Олександр Соловйов. – Справа в тому, що відповідно до прийнятого Закону щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їхніх сімей, кожному пенсіонеру правоохоронних органів було надано право на перерахунок пенсії з 01.01.2016 у зв’язку зі зміною розміру грошового забезпечення».

Однак минуло понад півтора року після вступу в силу вищезгаданих законів і постанов КМУ, а перерахунок пенсій до сих пір не відбувся. Положення людей ускладнюється ще й зростанням комунальних тарифів, які доводять тисячі сімей до напівжебрацького існування. А тепер держава протиправно позбавляє їх 50% знижки на оплату послуг ЖКГ.

Голова «РОЗУМНОЇ СИЛИ» підкреслив, що ці люди довгі роки охороняли громадський порядок і нашу безпеку. І зараз вони змушені боротися за свої права, адже у відповідь на всі судові позови і звернення до Президента і Кабінету Міністрів України вони отримували лише формальні відписки. Належне ставлення до тих, хто виконував свій громадянський обов’язок перед Батьківщиною – завдання державного значення. В дійсно правовій державі людина не може бути несподівано і поза законом позбавлена своїх соціальних гарантій.

Зустріч з ветеранами вийшла непростою, багато було озвучено проблем і поставлено питань. Помітно було, наскільки люди зневірилися в політичних партіях, не довіряючи вже нікому. Олександр Соловйов запевнив, що «РОЗУМНА СИЛА» докладе максимум зусиль у вирішенні пенсійного питання ветеранів МВС.

«У найближчих наших партійних планах – відкриття в Кропивницькому представництва політичної партії «РОЗУМНА СИЛА». І перше, що ми зробимо, як тільки в місті з’явиться наш офіс, – відкриємо безкоштовні юридичні консультації для всіх, хто потребує правової допомоги і захисту. За рік своєї роботи партія ініціювала ряд соціальних проектів, підтвердивши готовність на практиці реалізовувати свої програмні принципи. Сьогодні головне наше завдання – зібрати в регіонах активних, небайдужих однодумців, здатних бачити місцеві проблеми, захищати інтереси місцевих жителів».


 

Автор публікації

Офлайн 9 години

Розумна сила

Коментарі: 0Публікації: 615Реєстрація: 13-07-2017

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю