Вівторок, Червень 19, 2018
Home > Новини > Спорт об’єднує: активісти «РОЗУМНОЇ СИЛИ» взяли участь у марафоні INTERSPORT RUN 2017

Спорт об’єднує: активісти «РОЗУМНОЇ СИЛИ» взяли участь у марафоні INTERSPORT RUN 2017


День фізичної культури та спорту в Україні партійці «РОЗУМНОЇ СИЛИ» на чолі з лідером партії Олександром Соловйовим відзначили участю в легкоатлетичному забігу. Біговій старт відбувся о 10-00 в центрі Києва – на Хрещатику.

Партійні активісти із задоволенням провели цей день в атмосфері грандіозного спортивного свята. Адже ніщо так не об’єднує людей, як спільна мета і підтримка.

«Приємно бачити таку велику кількість людей, які взяли участь у марафоні, їхній спортивний запал, емоції, – зазначає Олександр Соловйов. – Помітно, що українці з кожним роком все більш активно долучаються до ідеалів здорового способу життя. Це дуже важливо, адже здорова нація – запорука майбутнього країни».

«РОЗУМНА СИЛА» виступає ініціатором численних спортивних ініціатив, серед яких і всеукраїнська акція «Спорт – дітям». Партія організовує спортивні турніри, конкурси, чемпіонати, а також різні заходи щодо налагодження спортивної інфраструктури на місцях: облаштування спортивних залів, майданчиків.

Підключайтеся до спортивних ініціатив разом з «РОЗУМНОЮ СИЛОЮ»! Час змінюватися, відкривати нові горизонти і перемагати!

Автор публікації

Офлайн 11 години

Розумна сила

Коментарі: 0Публікації: 703Реєстрація: 13-07-2017

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю