Вівторок, Квітень 24, 2018
Home > Новини > Партійне будівництво: представництво «РОЗУМНОЇ СИЛИ» відкривається в Кіровоградській області

Партійне будівництво: представництво «РОЗУМНОЇ СИЛИ» відкривається в Кіровоградській області

Голова політичної партії «РОЗУМНА СИЛА» Олександр Соловйов в рамках робочої поїздки в Кіровоградську область провів зустрічі з прихильниками партії з метою відкриття місцевої організації партії.

Кропивницький – один з небагатьох обласних центрів, який до недавнього часу не мав місцевої організації партії «РОЗУМНА СИЛА».

В ході робочої поїздки в Кіровоградську область лідер партії Олександр Соловйов з метою відкриття в регіоні представництва «РОЗУМНОЇ СИЛИ» провів зустрічі з однодумцями партії, серед яких: підприємці, вчителі, медики, представники громадськості. Були обговорені перспективи партійного розвитку в області, вручені партквитки новим членам «РОЗУМНОЇ СИЛИ».

Очолить обласну організацію Пузаков Володимир Тихонович – колишній міський голова тоді ще Кіровограду, людина, яка віддала місту багато сил і по праву заслужила величезний авторитет городян.

До слова, саме під час перебування Володимира Пузакова міським головою була реконструйована і облаштована площа перед міською радою з пам’ятником міському голові Єлисаветграда Олександру Пашутіну. Площа визнана кращою в Україні.

«Я дуже радий, що Володимир Тихонович підтримує ідеї та принципи «РОЗУМНОЇ СИЛИ», і гордий тим, що в рядах партії з’явиться такий досвідчений господар і вмілий керівник! Він не з чуток знайомий з місцевими проблемами. Команда «РОЗУМНОЇ СИЛИ» і я особисто висловлюємо готовність допомагати нашому представнику в захисті інтересів жителів Кіровоградської області. Сьогодні головне наше завдання – зібрати в регіонах активних однодумців, на яких люди зможуть орієнтуватися, які зможуть донести наші ідеї. Адже зараз люди не вірять політичним партіям, як і не вірять в те, що країну можна змінити на краще. І там, де у нас вибудована робота з громадянами, «РОЗУМНА СИЛА» вже отримала велику кількість прихильників, тому що наші цілі близькі людям», – зазначив Олександр Соловйов.


 

Автор публікації

Офлайн 17 хв.

Розумна сила

Коментарі: 0Публікації: 505Реєстрація: 13-07-2017

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю