Четвер, Травень 24, 2018
Home > Дослідження > Еміграція з України: міф чи тенденція?

Еміграція з України: міф чи тенденція?

З кожним днем ​​життя в Україні стає все складніше і важче. Десь вдається знаходити нагоди для радості, а десь економічна депресія змушує людей шукати кращі місця для життя, зриватися з нажитих місць у пошуках кращого життя. Демографи б’ють на сполох українці все частіше залишають Україну і все більше наших громадян замислюються про зміну громадянства або пошук кращого життя в близькому та далекому зарубіжжі.

 

Лідери партії «РОЗУМНА СИЛА», працюючи над Програмою партії, закладають механізми, які дозволять українцям відчувати захист і турботу з боку влади та держави. Щоб не потрібно було замислюватися про еміграцію з України. Щоб все одно хотілося повернутися в рідні місця і жити тут, виховуючи дітей і внуків. Щоб рівень доходів і наявність гідних робочих місць були пріоритетними складовими якості життя в нашій рідній країні.

Впевнені, Україна буде найбезпечнішим місцем для гідної праці, створення сімей та виховання підростаючих поколінь. Для цього ми проводимо різнобічні дослідження, і це опитування – один з елементів вивчення глибини проблеми.

Візьміть участь в анонімному опитуванні громадської думки, щоб ми знали відповідь на питання «Еміграція з України: тенденція чи все-таки міф?»

Дякуємо за ваші відповіді.

 

Якщо нижче ви не бачите анкету, відключіть програму, що блокує рекламу, або перейдіть до анкети за прямим посиланням.

 


 

Автор публікації

Офлайн 16 години

Розумна сила

Коментарі: 1Публікації: 138Реєстрація: 18-06-2017

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю