Вівторок, Червень 19, 2018
Home > Регiональнi новини > Олександр Соловйов привітав мешканців Созонівки з Днем села

Олександр Соловйов привітав мешканців Созонівки з Днем села

Голова політичної партії «РОЗУМНА СИЛА» Олександр Соловйов, перебуваючи в робочій поїздці в Кіровоградській області, отримав запрошення на свято Дня села Созонівка. У цей день, 9 вересня, селу виповнилося 192 роки!

Селом Созонівка вже третій термін поспіль керує Дмитро Володимирович Пузаков, який став сільським головою в 22 роки. На той момент, у 2006 році, Дмитро Володимирович був наймолодшим сільським головою в Україні. Господарство прийняв вщент занедбане: котельня не працювала, дитячий садок не опалювався, тому працював тільки в теплий сезон. Будівля сільради була схожа на сарай. Музична школа, амбулаторія теж не опалювалися і потребували ремонту.

Сільському голові вдалося реалізувати те, про що мешканці навіть боялися мріяти. Чисто, красиво, затишно, вулиці освітлюються, життя вирує, люди працюють, діти ростуть. На сьогоднішній день дитячий садок має свою котельню. І сільрада, і амбулаторія, і музична школа опалюються і відремонтовані так, що деякі міські об’єкти можуть позаздрити. Через ставок збудований понтонний міст уздовж 160 метрів, що з’єднує дві половини села. Мешканці Созонівки оцінили старання голови, і на останніх виборах за Дмитра Пузакова проголосували вже 95 відсотків виборців.

Лідер партії «РОЗУМНА СИЛА» із задоволенням прийняв запрошення на свято і навіть взяв у ньому безпосередню участь у якості члена журі в конкурсі на кращу страву з картоплі.

Бурю гучних оплесків викликало запевнення Олександра Миколайовича про те, що вже навесні 2018 року в селі буде відкритий спортивний майданчик: «Я знаю, що за останні роки кількість жителів села значно зросла. Созонівка росте та процвітає, і я бачу, як багато тут дітей і молоді. Ми з радістю облаштуємо тут спортивний майданчик відкритого типу, оскільки «РОЗУМНА СИЛА» виступає за залучення підростаючого покоління до спортивних ініціатив та ідеалів здорового способу життя. Приємно бачити, що молодь Созонівки пов’язує своє майбутнє з рідним селом. Від щирого серця бажаю процвітання Созонівці і кожному жителю щастя, добра, віри, добробуту в родинах».


 

Автор публікації

Офлайн 11 години

Розумна сила

Коментарі: 0Публікації: 703Реєстрація: 13-07-2017

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю