Середа, Вересень 26, 2018
Home > Новини > Олександр Соловйов: Результати правоохоронної реформи – злиденні ветерани МВС і небувале зростання злочинності

Олександр Соловйов: Результати правоохоронної реформи – злиденні ветерани МВС і небувале зростання злочинності

Реформа правоохоронних органів в Україні не дала жодних позитивних результатів. Реформування відбувається хаотично, призводячи до непередбачуваних наслідків. Про це в ефірі Кіровоградської обласної телерадіокомпанії в програмі «Людина тижня» заявив лідер політичної партії «РОЗУМНА СИЛА» Олександр Соловйов.

«Відвідавши з робочим візитом Кропивницький, я в першу чергу провів зустріч з колишніми співробітниками МВС Кіровоградської області, оскільки я сам 20 років присвятив роботі у правоохоронних органах, – каже Олександр Соловйов. – І головне, що турбує зараз ветеранів МВС – перерахунок пенсій, тому що ці люди залишилися сьогодні з мінімальними пенсіями в півтори тисячі гривень. На ці кошти не тільки жити – виживати неможливо, не кажучи вже про те, щоб утримувати свої сім’ї».

Олександр Соловйов зазначив, що в ході зустрічі обговорювалося вироблення загальної стратегії в рішенні цієї проблеми: «Ми взяли на себе допомогу в вирішенні питання перерахунку і підвищення пенсій для цих людей, які присвятили багато років охороні громадського порядку і нашої безпеки. «РОЗУМНА СИЛА» докладе максимум зусиль у вирішенні пенсійного питання ветеранів МВС».

Злидні пенсіонерів-правоохоронців вкотре вимагають порушити питання про ефективність реформування органів МВС, яке не здатне дати жодних позитивних результатів. Замість цього ми спостерігаємо зростання організованої злочинності, зростання насильства на вулицях. «Необхідно повертати таку структуру як відділи по боротьбі з організованою злочинністю, повертати професіоналів, які мають досвід агентурної роботи. Необхідно підвищувати рівень професіоналізму нинішніх правоохоронців, які не мають в більшості своїй ні досвіду, ні знань.

Влада повинна розуміти: правоохоронна система – це не тільки Нацполіція, а й Генеральна прокуратура, фіскальна служба, Служба безпеки України, судова система і інші підрозділи. І реформа обов’язково повинна проводитися одночасно у всіх цих структурах, оскільки всі вони тісно взаємопов’язані. А нинішня реформа – черговий приклад того, що хаотичні реформи ведуть до колапсу. МВС потрібні професійні, якісні зміни, а не піар і хаос. Не можна правоохоронну систему робити заручником чиїхось політичних інтересів. Те, що сьогодні відбувається в правоохоронній системі, не можна назвати реформами – це більше схоже на якісь експерименти над Україною.


 

Автор публікації

Офлайн 37 хв.

Розумна сила

Коментарі: 0Публікації: 939Реєстрація: 13-07-2017

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю