Вівторок, Квітень 24, 2018
Home > Новини > Німеччина виділяє Україні списані залізничні склади. Знову купуємо старий мотлох

Німеччина виділяє Україні списані залізничні склади. Знову купуємо старий мотлох

Україна знову має намір компенсувати відсутність своєї техніки за рахунок списаної західної. Цього разу наш уряд вирішив отримати в Німеччині старі електрички. Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

За його словами, зараз між країнами ведуться переговори. Володимир Омелян підкреслив, що Україна зацікавлена ​​у всіх електричках, які їй запропонують німці. Міністр інфраструктури пояснив, що навіть списані потяги в Німеччині перебувають у набагато кращому стані, ніж вітчизняні після реставрації. Ці склади повинні допомогти в стабілізації ринку приміських поїздок.

«Я розумію, що люди їздять у нелюдських умовах. Абсолютно неправильний підхід, коли ми звітуємо про ремонт десяти вагонів, а їх тисячі. Ми насправді розуміємо, що ніколи не зможемо їх замінити. Другою проблемою є відсутність власного виробництва електричок», – позначив Омелян.

За 8 місяців 2017 року капітальним ремонтом і модернізацією з продовженням терміну служби оновлено 8 складів електропоїздів. До кінця року залізничники таким чином оновлять ще 8 складів. Виконання капітального ремонту однієї секції електропоїздів, що складається з двох вагонів, коштує близько 8,7 млн ​​грн. А вартість нового електропоїзда при нинішньому курсі долара становить 440-450 млн грн.

Сергій Панадій, Перший заступник Голови політичної партії «РОЗУМНА СИЛА» коментує рішення придбати списані німецькі електрички: «Вкотре ми наступаємо на одні й ті самі граблі. Замість виробництва свого, нового, ми отримуємо чуже і б/в. Разом з тим залишається відкритим питання, у скільки нам обійдуться такі ось «корисні» покупки. Адже, крім вартості складів, потрібно враховувати і те, що доведеться витратити чималі гроші на їхню адаптацію до вітчизняних залізниць. Адже без цього вони не зможуть працювати на наших коліях».

«В Україні є своя залізнична машинобудівна промисловість, у нас є заводи, які можуть випускати не тільки вагони, а й локомотиви. Питання тільки в тому, чи зацікавлена ​​в підтримці вітчизняного виробника нинішня влада. Скоріше за все, ні, адже жодних рішучих дій, спрямованих на стимуляцію вітчизняного машинобудування, ми не бачимо. Замість цього ми перетворюємося в країну, яка все частіше купує всякий списаний іншими країнами мотлох. Мало того, що це недоцільно, це ще й просто соромно», – заявив Сергій Панадій.


 

Автор публікації

Офлайн 31 хв.

Розумна сила

Коментарі: 0Публікації: 505Реєстрація: 13-07-2017

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю