П’ятниця, Червень 22, 2018
Home > Новини > Прогульники та кнопкодави: депутати вкотре продемонстрували свою «відповідальність»

Прогульники та кнопкодави: депутати вкотре продемонстрували свою «відповідальність»

У сесійний день 22 вересня, опівдні, коли парламент мав розглядати поправки до законопроекту про судову реформу, в залі Верховної Ради перебувало лише близько 30 депутатів!

Таку інформацію у своєму Facebook оприлюднила перший віце-спікер ВР Ірина Геращенко.

«6-й сесійний день присвячено розгляду 4200 поправок до кодексів! За поправки голосують 30 депутатів! В тому числі за них не голосують представники фракцій, до яких входять автори поправок, – зазначила вона. – За ці дні ВР не змогла розглянути десятки важливих, відкладених в сторону законів, в тому числі питання кібербезпеки, економічний блок, міжнародні ратифікаційні документи, пенсійну реформу».

При цьому зранку необхідна для запуску системи «Рада» кількість депутатів була присутньою, що вказує або на те, що вони зареєструвалися та пішли, або свідчить про черговий випадок кнопкодавства.

«Депутати, на яких щороку витрачаються фантастичні кошти із держбюджету, показують всій країні приклад надзвичайно несумлінного ставлення до своєї роботи. Це абсолютний непрофесіоналізм. Які позитивні перетворення можливі у державі, де ті, хто зобов’язаний їх впроваджувати, навіть не приходять на свою роботу? – прокоментував ситуацію Олександр Савченко, заступник Голови партії «РОЗУМНА СИЛА».

Він підкреслив, що початок нового парламентського сезону вкотре переконливо свідчить про повну неспроможність нинішнього скликання Верховної Ради, яке вперто намагається остаточно перетворити український парламент з вищого законодавчого органу держави на посміховисько. Саме тому українське суспільство переживає сьогодні кризу довіри до політиків. Громадськість посилює тиск з вимаганням чесної влади. Наша влада має бути представлена ​​людьми, які не тільки хочуть, а й здатні здійснити позитивні зміни в країні, в найкоротші терміни.


 

Автор публікації

Офлайн 16 години

Розумна сила

Коментарі: 0Публікації: 715Реєстрація: 13-07-2017

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю