П’ятниця, Жовтень 19, 2018
Home > Новини > Тривають спортивно-об’єднуючі ініціативи Благодійного фонду «РОЗУМНА СИЛА»

Тривають спортивно-об’єднуючі ініціативи Благодійного фонду «РОЗУМНА СИЛА»

У місті Кременець, що на Тернопільщині, з 21 по 25 вересня відбудеться 10-й чемпіонат Малої Бейсбольної Ліги України.

Участь у змаганнях візьмуть бейсбольні команди зі шкіл-інтернатів Одеської, Миколаївської, Донецької та Тернопільської областей. Гравці команд – це хлопці та дівчата віком 10-12 років.

Благодійний фонд «РОЗУМНА СИЛА» активно підтримує ініціативи з розвитку дитячого спорту. Отже ми вирішили організувати участь дітей з Донецької області в цьому чемпіонаті.

Минулої суботи в Донецькій області відбувся Чемпіонат з футболу серед дітей-сиріт, участь у якому взяли маленькі спортсмени з Донецької та Львівської областей. Чемпіонат став справжнім спортивним святом, яке пройшло під знаком толерантності, взаємоповаги та єдності. Діти зі Львова із задоволенням приїхали у Донецьку область, щоб взяти участь у чемпіонаті, і посіли почесні перше та друге місця, отримавши призи та подарунки від «РОЗУМНОЇ СИЛИ».

Тепер, за підтримки Благодійного фонду «РОЗУМНА СИЛА» діти зі Слов’янська їдуть на Тернопільщину, щоб взяти участь у чемпіонаті з бейсболу, поспілкуватися з ровесниками з інших регіонів України.

«Я впевнена, що між Заходом і Сходом України відсутні будь-які бар’єри. Ми робимо все можливе, щоб українські діти були поза політикою, щоб вони знайомилися, спілкувалися. І головне – щоб отримували корисний досвід, навички суспільного життя, мали можливість подорожувати Україною, адже не слід забувати, що це діти, які не мають батьків, діти з інтернатів. І ми хочемо подарувати їм нові враження, нові емоції, спортивний азарт», – зазначає Ганна Левчук, директор Благодійного фонду «РОЗУМНА СИЛА».

Дякуємо Донецькій обласній дитячо-юнацькій школі для дітей-сиріт за підготовку команди і Василю Тараско – директору Української бейсбольної літл-ліги за допомогу в організації участі дітей з Донеччини в цьому чемпіонаті.


 

Автор публікації

Офлайн 16 години

Розумна сила

Коментарі: 0Публікації: 1027Реєстрація: 13-07-2017

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю