Понеділок, Травень 21, 2018
Home > Новини > Григорій Мамка: Українська влада поспішає прийняти всі реформи одразу, побоюючись залишитися без чергового кредиту від МВФ

Григорій Мамка: Українська влада поспішає прийняти всі реформи одразу, побоюючись залишитися без чергового кредиту від МВФ

Українські парламентарі вкотре не змогли прийняти судову реформу, гальмуючи цей процес та вносячи величезну кількість правок. Важке та затягнуте прийняття судової реформи прокоментував в ефірі телеканалу NewsOne Григорій Мамка, радник Голови політичної партії «РОЗУМНА СИЛА», заслужений юрист України.

Він каже, що скоріше за все депутати навмисно подають величезну кількість правок, щоб загальмувати розгляд судової реформи, тому що її неприйняття вдарить по діяльності влади. Звідси і заяви прем’єра Гройсмана, який сказав, що готовий піти у відставку, якщо не буде прийнято судову реформу.

Однак, якщо послухати лідерів парламентських фракцій, які тільки і роблять сьогодні, що не можуть порозумітися, то постає питання: де наша коаліція, яка начебто ще існує в українському парламенті і має відповідати за законодавчу діяльність у нашій країні. І ми маємо визнати, що коаліція в реальності відсутня.

«Звісно, реформи необхідно приймати, – зазначає Григорій Мамка. – Проте давайте подивимося, яким чином сьогодні це відбувається. До парламенту надано 5 реформ: освітня, земельна, судова, пенсійна, медична! Фізично неможливо все це розглянути і прийняти у такі стислі терміни. Адже при погодженні реформи, необхідно прийняти безліч змін до всіх законодавчих актів у певній сфері. І фізично депутату потрібно 1– 1,5 місяця, щоб вникнути у сутність однієї реформи. А влада хоче швидесенько, гамузом прийняти всі 5. Це неможливо, ще й за умов відсутності коаліції».

«А поспішають наші можновладці тому, що на них тисне МВФ, який чітко дав зрозуміти, що не дасть чергового траншу, якщо Україна не проведе всі зазначені реформи. От і виходить, що наша влада, сидячи на кредитній голці та потрапивши у залежність до МВФ, поспішає прийняти хоча б щось і хоча б якось. При цьому практично відсутній інформаційний супровід цього процесу реформування. І це абсурд, адже до людей необхідно доносити інформацію стосовно всіх запланованих змін. І робити це треба до прийняття реформи», – підкреслює Григорій Мамка.


 

Автор публікації

Офлайн 1 годину

Розумна сила

Коментарі: 0Публікації: 605Реєстрація: 13-07-2017

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю