Вівторок, Червень 19, 2018
Home > Регiональнi новини > Активісти київської «РОЗУМНОЇ СИЛИ» розгорнули боротьбу за комфорт пасажирів метро «Кловська»

Активісти київської «РОЗУМНОЇ СИЛИ» розгорнули боротьбу за комфорт пасажирів метро «Кловська»

Учора, 5 жовтня на станції київського метро «Кловська» актив громадської організації «РОЗУМНА СИЛА» провів збір підписів під листом, який адресовано меру Києва Віталію Кличку.

Зміст проблеми добре відомий пасажирам станції метро «Кловська». На цій станції прибрали звичні киянам і гостям міста каси, а апарати, що призначені для видачі жетонів і поповнення пластикових карт проїзду, свою функцію виконують неякісно: розміну по 5 гривень немає,  не завжди працює розрахунок банківською карткою, а пасажири змушені виходити з підземного переходу в пошуках розміну купюр в довколишніх кіосках, магазинах, аптеках, дратуючи продавців і заважаючи їм працювати. Продавці цих кіосків, магазинів, аптек найчастіше відмовляють пасажирам, іноді в агресивній формі! В результаті люди зляться через втрату часу та сил, продавці магазинів зляться на пасажирів – загалом, суцільний негатив, який накопичується до керівництва метрополітену та керівників міста. З персоналом станції метрополітену ніхто не проводив роз’яснювальну роботу з цього питання. Невдоволення виливається в гнівних постах і коментарях у соцмережі Фейсбук. І такий ефект дає лише одна станція метро, ​​причому не з найбільшим трафіком.

Відомо, що ця практика ліквідації кас і встановлення таких автоматів буде поширена по всіх станціях Київського метрополітену, що спричинить невдоволення в набагато більшому масштабі.

Активісти ГО «РОЗУМНА СИЛА» звернули увагу на недоліки цього експерименту і труднощі, які відчувають пасажири метро, ​​а тому провели в районі станції метро «Кловська» акцію зі збору підписів під зверненням до Віталія Кличка.

Зокрема, у зверненні йдеться: «…недосконала автоматизована система на станції метро «Кловська», підвищує невдоволення користувачів метрополітену та веде до росту соціальної напруги в м. Києва. Зважаючи на надану інформацію і на те, що така система автоматизації в подальшому впроваджуватииеться на інших станціях Київського метрополітену, просимо Вас ініціювати внесення змін до процесу автоматизації станцій метрополітену з метою надання якісного сервісу пасажирам Київського метрополітену, що, в свою чергу, не буде обмежувати права громадян України та мешканців м. Києва в цьому питанні».

Активісти сподіваються, що звернення, підписане городянами, буде найближчим часом розглянуто керівниками міста Київ і метрополітену та прийнято до виконання.

Дякуємо всім, хто приєднався до акції «РОЗУМНОЇ  СИЛИ», і тих, хто розділяє з нами стурбованість комфортом киян і гостей столиці.


 

Автор публікації

Офлайн 20 години

Розумна сила

Коментарі: 0Публікації: 703Реєстрація: 13-07-2017

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю