Вівторок, Червень 19, 2018
Home > Регiональнi новини > «РОЗУМНА СИЛА» влаштовує свято спорту та краси

«РОЗУМНА СИЛА» влаштовує свято спорту та краси

 Благодійний фонд «РОЗУМНА СИЛА» спільно з партнерами та однодумцями проводить Всеукраїнський турнір «Кубок Донбасу» з бодібілдингу та фітнес-бікіні.

7 жовтня 2017 року в Покровську, що на Донеччині, в приміщенні Будинку культури ПАО ШУ «Покровське» відбудеться Всеукраїнський турнір «Кубок Донбасу» з чоловічого бодібілдингу, фізік та жіночого фітнес-бікіні.

Організатором проведення змагань виступила Національна федерація бодібілдингу України (ФББУ/IFBB) за підтримки Донецької обласної державної адміністрації та Управління у справах фізичної культури та спорту Покровської міської ради.

Турнір проводиться з метою популяризації здорового способу життя, стимулювання подальшого розвитку зазначених видів спорту, підвищення рівня майстерності спортсменів.

Благодійний фонд «РОЗУМНА СИЛА» є офіційним спонсором чемпіонату. Вже не в перший раз він втілює в життя такі соціально важливі ініціативи з підтримки спортивних заходів в Україні.

Важко повірити, та ще не так давно бодібілдинг у пострадянських країнах був забороненим видом спорту, а любителям культуризму доводилося накачувати м’язи, ховаючись у підвалах. Сьогодні ця ситуація змінилася, і бодібілдингом захоплюються десятки тисяч українців. Адже бодібілдинг – це не просто спорт, це процес вдосконалення людського тіла. А спостерігати за сильними й красивими людьми – чудова естетична насолода, до якої завдяки нашим зусиллям будуть залучені вихованці обласної ДЮСШ для дітей-сиріт. В рамках заходу діти зможуть поспілкуватися с учасниками та отримати яскраві враження та цінні поради від спортсменів-професіоналів, які допоможуть дітям у спортивних починаннях.

До участі у змаганнях залучаються спортсмени від всіх регіонів України за попередніми заявками від обласних президентів (Склад команд необмежений). Змагання проводяться за правилами Національної федерації бодібілдингу України та міжнародними правилами бодібілдингу IFBB у вагових та ростових категоріях:

  • чоловіки бодібілдинг: до 85 кг та понад 85 кг.
  • чоловіки фізік: до 178 см та понад 178 см;
  • жінки фітнес-бікіні: до 163 см, до 169 см, понад 169 см.

За довідками звертатися до Тендюк Вікторії Олександрівни за тел. 050 663-6728, або надсилати свої запити на e-mail sportvika@ukr.net

Автор публікації

Офлайн 20 години

Розумна сила

Коментарі: 0Публікації: 703Реєстрація: 13-07-2017

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю