Вівторок, Квітень 24, 2018
Home > Новини > Олександр Соловйов: Бути юристом – висока відповідальність

Олександр Соловйов: Бути юристом – висока відповідальність

Шановні колеги-юристи!

 

Сердечно вітаю вас з нашим професійним святом – Днем юриста!

Сьогодні ми вшановуємо представників багатьох професій – науковців, адвокатів, нотаріусів, правоохоронців, прокурорів, суддів, працівників юридичних служб – усіх тих, хто присвятив своє життя служінню Закону, чия невтомна і кропітка робота з утвердження справедливості та правопорядку відзначається високим знанням своєї справи, відповідальністю й об’єктивною вимогливістю

Саме юристи володіють необхідними знаннями, досвідом і якостями, що дозволяють сприяти утвердженню принципу верховенства Закону та права, підвищенню рівня правової свідомості та культури наших громадян.

Я впевнений: навести порядок в Україні можна лише повернувши непорушність конституційних принципів, верховенство права, тобто встановивши диктатуру закону, перед яким усі рівні. Кожен має відчувати себе захищеним на українській землі. Диктатура закону, неухильне виконання конституційних принципів – єдиний шлях, за допомогою якого ми можемо досягти цього, відновивши правову систему України.

І я вірю, що відстоюючи ідеали правосуддя, ми зможемо зробити гідний внесок у становлення в Україні дійсно правового суспільства, виправдавши високу честь і велику відповідальність, покладену на нас юридичним братством.

Бажаю вам наснаги, витримки та зважених рішень, а вашим родинам – миру та благополуччя.

 

Голова політичної партії

«РОЗУМНА СИЛА»                                                                                     Олександр Соловйов


 

Автор публікації

Офлайн 16 хв.

Розумна сила

Коментарі: 0Публікації: 505Реєстрація: 13-07-2017

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю