П’ятниця, Червень 22, 2018
Home > Новини > МіхоМайдан – феєричне об’єднання політичних аферистів

МіхоМайдан – феєричне об’єднання політичних аферистів

Бійці батальйону «Донбас» звернулися до журналістів з приводу дискредитації імені їхнього підрозділу, яке у своїх цілях використовує народний депутат Семен Семенченко, який свого часу виступав від імені батальйону.

Керівництво та бійці батальйону ЗСУ «Донбас-Україна» виступили зі зверненням, у якому наголосили, що вони не мають жодного відношення до будь-яких акцій протесту біля Верховної Ради.

«Батальйон «Донбас» жодним чином не підтримує будь-які акції протесту біля Верховної Ради», – зазначив В’ячеслав Власенко, командир батальйону ЗСУ «Донбас».

Він зауважив, що наразі біля парламенту знаходяться люди, які в переважній більшості не мають відношення до батальйону “Донбас” і яких у своїх цілях використовує народний депутат Семен Семенченко.

Водночас командир батальйону «Донбас» зауважив, що з Семенченком дійсно знаходяться понад 10 колишніх бійців батальйону «Донбас», яким важко було протистояти Семенченку. Усі інші, за словами Власенка – це «проплачені «тітушки», які розхитують ситуацію у країні.

Власенко пояснив, що Семенченко ніколи не займав будь-які посади в батальйоні «Донбас», він був «так званим прес-секретарем, піарщиком», а наразі створив так звану громадську організацію “Внутрішній корпус батальйону «Донбас», який ніде не зареєстрований, і «використовує у своїх цілях шеврони батальйону».

Лідер політичної партії «РОЗУМНА СИЛА» Олександр Соловйов, коментуючи звернення бійців батальйону «Донбас», зазначив: «Семенченко – банальний аферист, якому в ході безладу в країні вдалося пробитися до Верховної Ради. Семен Семенченко не тільки ніколи не був офіцером (у нього і вищої освіти немає), але і взагалі не служив у Збройних силах. Вже не вперше він дискредитує ім’я батальйону, обманюючи українців і сподіваючись, мабуть, сховатися за своєю депутатською недоторканністю. Таким шахраям немає місця не тільки в українській політиці, а й в нашому суспільстві: їх місце на лаві підсудних».

«У нинішніх шумно розпіарених протестах під Верховною Радою примудрилися якимось чином об’єднатися такі політичні фігури як Саакашвілі, Семенченко, Тимошенко та ще безліч бажаючих реалізувати свої амбіції на хвилі кризи в країні. Ця компанія вирішила зіграти на тотальному невдоволенні діями влади, на розпачі людей, їхніх наївних сподіваннях змінити ситуацію на краще, створивши черговий бардак і хаос, – переконаний Олександр Соловйов. – Однак піаритися треба не на провокаціях і зіткненнях, а на пошуках виходу з кризи. Народу ж слід побачити те, ким є в реальності ці так звані «опозиціонери» – типовими популістами та політиканами-аферистами, що нестримно прагнуть влади і заради своїх особистих амбіцій готові брехати, провокувати, влаштовувати бійки, маніпулюючи свідомістю українців, які вже заплуталися вкрай».

Автор публікації

Офлайн 16 години

Розумна сила

Коментарі: 0Публікації: 715Реєстрація: 13-07-2017

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю