Вівторок, Квітень 24, 2018
Home > Новини > 10 листопада весь світ відзначає День науки!

10 листопада весь світ відзначає День науки!

З нагоди свята команда «РОЗУМНОЇ СИЛИ»  щиро вітає всіх тих, хто силою своєї думки спонукає цивілізацію рухатися вперед –  новаторів, учених, ентузіастів науково-технічного прогресу.

Саме ентузіастів, тому що вітчизняна наука, на жаль тримається лише на зусиллях глибоко відданих справі альтруїстів. Достатньо лише порівняти витрати на наукові дослідження  розвинутих країнах. Так, Ізраїль та Південна Корея витрачають на свою науку понад 4% від ВВП, Японія, Німеччина та США – близько 3%. Українська влада чомусь вирішила, що вітчизняній науці достатньо 0,3%.

Це абсурд, адже ми розуміємо, що ваші досягнення великою мірою визначають обличчя нашої країни. Тепер, коли перед Україною найбільш гостро постає завдання здійснити прорив у нову якість економіки та соціальної сфери, особливо потрібні зусилля людей небайдужих, творчих, таких, що думають, шукають.

Бажаємо вам нових ідей та ініціатив, подальших творчих знахідок, досягнень і успіхів у вашій діяльності, нових відкриттів та втілення їх у життя.

Зі святом вас, шановні науковці!

Творіть на благо України!

Автор публікації

Коментарі: 0Публікації: 505Реєстрація: 13-07-2017

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю