Вівторок, Квітень 24, 2018
Home > Новини > Лідер «РОЗУМНОЇ СИЛИ» Олександр Соловйов взяв участь у З’їзді Українського союзу промисловців і підприємців

Лідер «РОЗУМНОЇ СИЛИ» Олександр Соловйов взяв участь у З’їзді Українського союзу промисловців і підприємців

Сьогодні, 10 листопада, Голова політичної партії «РОЗУМНА СИЛА» Олександр Соловйов разом із керівництвом партії взяв участь у роботі позачергового XV З’їзду Українського союзу промисловців і підприємців.

Олександр Соловйов зауважив, що ідеї та погляди УСПП дуже близькі програмним принципам «РОЗУМНОЇ СИЛИ», оскільки відповідають національним інтересам країни.

«Визнаючи, що економіку нашої держави руйнують системно та винахідливо, хочу констатувати: на сьогоднішній день йдеться або про відновлення державності України, або про остаточну втрату нашою країною суб’єктності, коли її долю визначатимуть без українців. Необхідно ламати ці катастрофічні тенденції занепаду, – зазначив лідер «РОЗУМНОЇ СИЛИ». – Ми щиро підтримуємо стратегію УСПП, що базується на принципах економічного зростання саме через розвиток промислового потенціалу та створення сприятливих умов для ведення бізнесу».

«На наше глибоке переконання, саме такі принципи мають об’єднувати суспільство та державу. В умовах глибинної фінансово-економічної та соціальної кризи ми разом маємо пропонувати країні формат конструктивних змін, розвитку новітнього законодавства, яке має бути спрямовано на відродження української економіки, на захист національних інтересів держави», – підкреслив Олександр Соловйов.


 

Автор публікації

Офлайн 16 хв.

Розумна сила

Коментарі: 0Публікації: 505Реєстрація: 13-07-2017

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю