Четвер, Травень 24, 2018
Home > Новини > «РОЗУМНА СИЛА» захищатиме свої інтереси в правовому полі

«РОЗУМНА СИЛА» захищатиме свої інтереси в правовому полі

«РОЗУМНА СИЛА» як партія юристів, яка відстоює верховенство Закону в Україні, буде виключно в правовому полі боротися з агресивними та брудними провокаціями.

Приводом до судових позовів став скандальний зрив Форуму національних меншин України, співорганізатором якого виступила партія «РОЗУМНА СИЛА». Викликає подив той факт, що проведення цього Форуму спричинило хвилю ворожих нападок на партію в ЗМІ й агресивні погрози провокаторів, серед яких особливо яскраво відзначилися активісти ВО «Свобода».

Апогеєм розгорнутого проти нас необґрунтованого піар-бруду став зрив Форуму невідомими агресивними спортивного вигляду «молодчиками» в тактичній формі, які увірвалися до зали прямо під час проведення заходу, і погрозами змусили припинити Форум. Причому їх не зупинила присутність в залі двох сотень людей, серед яких були представники Європейського парламенту, європейські та українські політики, представники національних меншин України, громадських організацій. Переляканих людей «молодики» не випускали із зали, зробивши їх свідками сутички з учасниками та організаторами Форуму. Вельми дивно повелися викликані співробітники поліції – вони бездіяли! Поліцейські не припинили безчинства провокаторів, які не заспокоїлися навіть після зриву заходу: продовжували погрожувати організаторам, звинувачуючи їх чомусь, крім іншого, в «сепаратизмі».

Як організаторам, так і учасникам Форуму абсолютно не зрозуміло, яким чином проведення цього заходу могло викликати таку хвилю агресії та чому ідея діалогу з представниками чисельних нацменшин України спричинила ці брудні та безпідставні нападки. Провокаторів не зупинило навіть те, що основна мета Форуму – дійти порозуміння з представниками національних меншин в межах нашої країни та налагодити постійний діалог з європейськими сусідами.

«Дуже прикро, що європейські політики та представники Європарламенту змушені були стати свідками ганебної провокації, яку влаштували якісь невідомі агресивні псевдопатріоти, – заявив Олександр Соловйов, лідер політичної партії «РОЗУМНА СИЛА». – Ми як партія юристів, які всіма силами відстоюють верховенство Закону в Україні, будемо боротися з брудними провокаціями виключно правовим шляхом: на недобросовісні ЗМІ й авторів брехливих матеріалів подані позови до суду про захист нашої честі та гідності, на провокаторів направлено заяву в СБУ за статтею 161 КК України «щодо порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності або ставлення до релігії».

Політична партія «РОЗУМНА СИЛА» здатна відстояти свою честь і добру репутацію. Питання в іншому: хто захистить репутацію України, яка вкотре скомпрометована в очах європейської спільноти як країна, що нездатна до налагодження стосунків з державами-сусідами, країна, яка не може й не хоче дотримуватися прав своїх громадян – представників національних меншин.


 

Автор публікації

Офлайн 9 години

Розумна сила

Коментарі: 0Публікації: 615Реєстрація: 13-07-2017

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю