Четвер, Травень 24, 2018
Home > Новини > Нові обличчя – розумна політика – краще майбутнє

Нові обличчя – розумна політика – краще майбутнє

«РОЗУМНА СИЛА» іде на місцеві вибори на Київщині. 14 кандидатів від партії візьмуть участь у виборах депутатів до Узинської міської ради.

24 грудня 2017 року відбудуться чергові місцеві вибори в об’єднаних територіальних громадах. ЦВК вже зареєструвала кандидатів від 17 партій, які беруть участь у виборах в Узинській ОТГ. Серед них – 14 кандидатів від політичної партії «РОЗУМНА СИЛА», які змагатимуться за право відстоювати інтереси мешканців Узинської ОТГ.

У виборчому бюлетені «РОЗУМНА СИЛА» отримала номер 3.

«Ми йдемо на вибори, оскільки усвідомлюємо, що громадам потрібні люди, які представлятимуть інтереси жителів, а не чиновників та наближених осіб. Наші кандидати добре знають місцеві проблеми, і одна з найболючіших – екологічна. Робота цеху з виробництва бензоетанолу при місцевому цукровому комбінаті спричинила серйозні наслідки для навколишнього середовища, серед яких заболочені поля та забруднена вода у колодязях», – зазначив Голова політичної партії «РОЗУМНА СИЛА» Олександр Соловйов.

Ми будуємо класичну демократичну політичну партію за принципом «знизу-вгору». «РОЗУМНА СИЛА» прагне міцно й надійно завоювати довіру людей. Звідси – тактика невеликих, але твердо продуманих поступових кроків, окремих проектів і акцій. Ми наполегливо виконуємо наше першочергове завдання – бути ближчими до людей. Адже народ вже не вірить нікому. Зламати цю недовіру ми можемо тільки безпосереднім спілкуванням, виправдати реальними справами.

Олександр Соловйов запевнив, що представники «РОЗУМНОЇ СИЛИ» дійсно здатні вирішувати проблеми на місцях та мають чіткі механізми для їх оперативного вирішення: «Наша команда готова до щоденної праці для захисту інтересів громади».


 

Автор публікації

Офлайн 9 години

Розумна сила

Коментарі: 0Публікації: 615Реєстрація: 13-07-2017

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю