Вівторок, Червень 19, 2018
Home > Новини > Олександр Соловйов вітає колег з Днем міліції

Олександр Соловйов вітає колег з Днем міліції

Шановні колеги – правоохоронці та ветерани МВС.

Щиро вітаю вас із Днем міліції – нашим професійним святом, яке ми відзначали багато років і яке нині вирішено скасувати.

Я Офіцер. Офіцер, для якого визначальними є такі поняття, як честь, доблесть, совість, благородство, чесність, патріотизм. Принципів своїх я не змінив і міняти не збираюся. Офіцери завжди вірні своїй присязі. Я з їхнього числа. Дуже багато сьогодні з’явилося таких, хто прагне притертися до чогось нового, щоб отримати вигоду для себе. Такі люди вважають себе реформаторами, а насправді вони банальні пристосуванці. А я завжди залишаюся офіцером. Більш того, я виступаю за диктатуру Закону. На жаль, закони сьогодні не працюють, адже тим, хто їх приймає, саме того і треба, щоб вони не працювали. Навіть не так: їм треба, щоб закони працювали тоді й тільки тоді, коли це їм самим раптом знадобиться. Саме з цієї причини диктатура Конституції, диктатура Закону та справедливості, а також згуртована робота професіоналів на різних рівнях зовнішньої та внутрішньої політики й економіки, здатні об’єднати Україну і, головне, український народ.

І саме ви – правоохоронці – стоїте на сторожі законності та правопорядку. Від вашої компетентності, відповідальності, принциповості залежать авторитет держави, згода й спокій в суспільстві, захищеність кожного громадянина.

Бажаю вам благополуччя, миру та успіхів у вашому служінні Батьківщині. Нехай здоров’я не підведе, нехай сила розуму допомагає знайти рішення в найважчі хвилини!

Зі святом вас, з Днем працівників міліції!

 

Олександр Соловйов

полковник міліції, Голова політичної партії «РОЗУМНА СИЛА».

Автор публікації

Офлайн 11 години

Розумна сила

Коментарі: 0Публікації: 703Реєстрація: 13-07-2017

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю